Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mécses utántöltőt hol lehet...

Mécses utántöltőt hol lehet beszerezni olcsón, szezonon kívüli időben?

Figyelt kérdés

Azok a gyertyák amiket a mécsesekben használnak általában 32-48 vagy több órás égési idővel rendelkeznek.. és lényegesebb olcsóbbak a sima gyertyáknál.. azért mert valamilyen fogalmam sincs milyen anyagból készítik őket.


Nem tudjátok hogy ilyen utántöltőket hol lehet beszerezni olcsón?? Szezonon kívül?



2012. jan. 16. 03:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyobb élelmiszer áruházakban, hipermarketekben, DM-boltokban, háztartási boltokban...


Gyertyákat, mécseseket, teamécseseket mindig lehet kapni, ezeknek nincs "szezonja"...

2012. jan. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Müller-ben kapható Bolsius utántöltő-s mécsest tudom ajánlani. Nem tudom neked mi számít olcsónak, de a normál méretű 285,-, a kicsi 175,-


5 (!) napig ég! Én mindig ilyent veszek mert ez nagyon bevált, és nagyon fontos az életemben akinek a sírján égnie kell. Más fajtát már nem veszek mióta erre rátaláltam!

És szezontól függetlenül bármikor kapható.

2012. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ... azért kérdeztem szezonálisan mert ( lehet hogy azt nem mondtam) de kifejezetten a mécses utántöltőkre gondoltam)


Esetleg tud még valaki hasonló anyagból készült magasabb gyertyákat olcsón.


Igaziból a cél a Minél több szép nagy Fehér Sima gyertya lenne .. minél hosszabb égési idővel ... és ezt szeretném minél olcsóban kihozni. és azt vettem észre hogy a mécses utántöltők nagyon olcsók és ez az anyaguk miatt van ( mert nem viasz hanem valami más) vadászni kellene valami boltot ami ebből az anyagból dolgozik gyertya címszó alatt is ...

2012. jan. 16. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!