Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valóban idejétmúlt a téglamin...

Valóban idejétmúlt a téglamintás tapéta? Kinek van és miért?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy idejétmúlt, giccses stb., gyűjtök egy lakberendezési újságot, abban sem nagyon fordul elő mostanában. De most voltam vendégségben egy hete, és abban a lakásban ilyen volt és annyira jól illett a többi berendezéshez, hogy felülbíráltam ezt a véleményem, és nagyon tetszett. Kíváncsi lennék, ki mit gondol?
2009. máj. 29. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy nem kell azzal foglalkozni, hogy másoknak tetszik-e, te élsz a lakásban, neked kell tetszenie. Ilyen alapon havonta átrendezhetnék a lakásunkat, mert annyi új, divatos dolgot találnak ki. Én a magam részéről nem tudok, és nem is akarok lépést tartani a divattal, van egy egyéniségem, annak megfelelően, ízlésesen van a házunk berendezve.

Nekem egyébként tetszik a téglamintás tapéta, de a mi házunkba nem illene.

2009. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg jópár éve volt mikor divatba jött (10-20 éve). Szerintem sokkal mutatósabb az olyan fal, ami gipszből van, de olyan hatást kelt mintha igazi tégla lenne.
2009. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az előszobában van csak tapéta. Csontszínű téglamintás és borostyán futja be, persze ez is a minta része. Én imádom. 3 éve tettem fel.
2009. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát felpontoztam, mert véleményeket kérdeztem, ami ugye lehet különböző.. nem tudom, ki volt, aki lefelé vitte:( én köszönöm szépen, persze akit érdekel még örülök, ha ír:) Ötleteket keresgélek mostanában, ezért kérdeztem.
2009. máj. 30. 10:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Szeretném tudni, pontosan milyen, ha esetleg tudnál képet vagy linket küldeni, nagyon megköszönném. Ha nem akarsz itt, írok vagy írhatsz privit.
2009. máj. 30. 10:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem az a lényeg hogy kiment a divatból vagy másoknak nem tetszik az a lényeg hogy neked tetszen és te szeresd is azt a helységet ezáltal. :)
2009. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!