Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lamináltpadló, falfesték?

Lamináltpadló, falfesték?

Figyelt kérdés
Olyan kellene nekem, hogy laminált padló és falfesték ezeket apukám megtudja csinálni mármint lerakni a lamináltat és festeni a falat. Az a kérdés hogy ez mennyiből jönne ki? Nem olyan csúcshiperszuper parkettát veszünk de azért nem is azt a leggagyibb félét. Szóval igazából már megvan tervezve ez a szoba csak még nem tudjuk hogy mennyiből fog kijönni?! Nem lenne nagy szoba úgyhogy szerintem egy nagy doboz festék elég lenne.
2012. febr. 15. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A padló szélessége, és hossza kellene.

A falak négyzetmétere is kellene, és hogy milyen márkájú festéket vesztek. Színeset, kikevertet, vagy ti magatok kiveritek ki. Eset, henger, padlóra fólia kell-e?

2012. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ecsetünk hengerünk van. Sajnos a padló szélességét és hosszát nemtudom, se a falét. Festéket még nemtudom milyen márkájút veszünk csak azt tudom hogy lila színűt. :)
2012. febr. 15. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor így nehéz lesz a válasz.
2012. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd megméregetem és írok, hogy mi mennyi. :)
2012. febr. 15. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!