Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha ilyen mintát szeretnék...

Ha ilyen mintát szeretnék festeni a szobámba lila falre fehér festékkel, hogy álljak neki? hogyan tudom ki nagyitani és ilyesmik? Ha ennyi pénzt nem akarok kiadni érte.

Figyelt kérdés
[link] a minta
2012. febr. 18. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2 megoldást javaslok.

Egyik fogj egy vékony ceruzát és rajzold le a mintát a falra ha jól néz ki mehet a festés.

Másik: Ha van nyomtatód akkor nagyítsd ki egy programmal olyanra amekkorára szeretnéd kinyomtatod több lapra majd összeragasztod. Ha ez kész akkor kivágod az ábrát úgy hogy a rajzold részt leszeded és csak a körvonalai maradnak rajta, és akkor lesz egy maszk amit csak áthúzol párszor megszárad leszeded örülsz.

Persze mindkét megoldáshoz idő, és kézügyesség szükséges. De én az 1. megoldást javasolnám mert úgy ha hibát találsz még tudnád könnyebben javítani szépíteni. Jó munkát.

2012. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első tök jól leírta,én annyit fűznék hozzá, hogy szerintem nem fogsz az áránál sokkal olcsóbban kijönni,tehát csak akkor állj neki, ha tényleg van hozzá kézügyességed,hogy szép legyen!
2012. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget!

Saját magam szeretném csinálni jó nagy mintával és azt 10 ezer Ft ugyhogy ha magam csinálom biztosan olcsóbb lesz.

De, még várom a válaszokat.

2012. febr. 19. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!