Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek hülyén nézne ki?

Szerintetek hülyén nézne ki?

Figyelt kérdés
Utcafront felől van a konyhám meg a szobám is és nagyon szeretnék a konyhaablakomra vitrázs függönyt meg drapériát, míg a szobaablakomon sima függöny maradna. A konyhát belülről nagyon kiemelné de nem tudom kívülről ez hogy festene. Ill. drapériát drágább anyagból vagy valamilyen szép konyhához illő kartonból varrassak?

2012. febr. 20. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nézne ki hülyén.Nálunk 2 utcai szoba van és az ablakokon különböző a függöny.Én úgy gondolom,hogy nem az a lényeg,hogy az utcáról,hogy néz ki,hanem,hogy a függöny harmonizáljon a szoba hangulatával.

A drapériát pedig úgy válaszd ki,hogy színben és anyagban is összhangban legyen a konyhai berendezéssel.Nem az a lényeg,,hogy mennyire drága az anyag,hanem,hogy el tudd érni vele a kívánt hatást!:)

2012. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj de örülök neki, hogy végre valaki hozzászólt ehhez a témához. Én is így gondoltam különben de azért meghallgatom mások véleményét is. Messze vagyunk az úttól és a járdától belátni nem lehetne.

A konyhában kék színű kárpitos székeim vannak citromsárga a konyhám fala úgy gondolom fehér volile vitrázs függöny illene esetleg apró kék mintával elvétve ill. kék színű drapéria menne a helységhez ami talán egyszínű lenne. Még csak gondolkodóban vagyok és látnom kellene az anyagokat is. De minden vélemény számít, hogy mások mit gondolnak erről. Tudom, hogy már nem annyira divat a drapéria mint régen inkább a rolók a nyerők nekem viszont azok nem tetszenek még sose volt ilyen szép konyhai ablakom és végre szeretnék már egyet csak az utcafront miatt aggódom dehát én is elég sok háznál látom nem egyformák a függönyök talán ez régen volt divat.

2012. febr. 20. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utca felőli kinézet miatt ne aggódj. Másik helyiség és kész :)

Azt tudom csak tanácsolni, hogy feltétlen úgy válassz drapériát, hogy beleférjen a mosógépbe, mert a konyhai textileket elég gyakran kell tisztítani, mert beeszik a főzés szagát.

2012. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi erre még nem is gondoltam.
2012. febr. 20. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!