Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudom a legolcsóbban meg...

Hol tudom a legolcsóbban meg venni lakásfelújításhoz a dolgokat?

Figyelt kérdés

pl: csaptelepek, szőnyegek, függönyök, szobabútor, falfestékek, csillárok, kapcsolók, fürdőszobai-, konyhai dolgok stb

köszönöm


2012. febr. 22. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hypermarketekben,barkácsáruházakban. Figyeld hol mi akciós!
2012. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki ne felejtsd a tűzépeket, az építőanyagok ott sokkal olcsóbbak, mint akármelyik hipermarketben. Nagyon sok maszek boltban kapni egyedibb, jobb minőségű, és sokszor olcsóbb cuccokat, mint a multiknál. Túl vagyok egy lakásfelújításon, de gyakorlatilag alig vettem valamit az Obi, és társaiban.
2012. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahol épp akciós, érdemes folyamatosan figyelni. Illetve a vatera is jó lelőhely lehet, fogtam már ki tök új dolgokat olcsón, mert megvette az illető, aztán talált jobbat vagy kapott másikat ajándékba, illetve kiderült, hogy mégse jó neki.
2012. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! én is ilyenekre gondoltam, semmiképp se a "kika"-hoz hasonló boltokba fogok bevásárolni :))
2012. febr. 22. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott,ahol számla nélkül/fél áfával odaadják.
2012. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!