Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ehhez a szekrénysorhoz milyen...

Ehhez a szekrénysorhoz milyen színű kárpittal válasszam a köv. ülőgarnitúrát?

Figyelt kérdés

Szekrénysor:

[link]


Ülőgarnitúra:

[link]


Milyen színű legyen a karfa, az ülés? Vanília a falunk, terrakotta-bordós a függönyünk.


Ha színesek lennének a párnák rajta?? Szerintetek?


2012. febr. 24. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ülőgarnitúra alapszíne lehet fehér mivel a szekrénysorban is vannak ilyen színek. Én a párnákat meg az ülést 1 színűre tenném. Szerintem ehhez egy sötétebb szín illene inkább sötét piros vagy bordó, esetleg barnás mint a szekrény de ez az alap szín ami a képen van, az sem lenne rossz ha kicsivel sötétebb lenne. És így illene a falhoz a függönyötökhöz. Esetleg a padlón szőnyeg vagy parketta van és az milyen színű? Mert ahhoz is lehetne kombinálni.
2012. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod!

Szőnyeg még nincs, azt is keresek, ha van tipped... :)


A padló csempe, de az a fajta, ami úgy néz ki, mintha parketta lenne. Az ilyen középbarna, inkább világos, de nem az a nagyon. Szóval érted :))

2012. febr. 24. 22:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Na itt vannak a bútorszövetek, lejjebb görgetve ott vannak a NovaLife szövetek. (a bőrhöz hasonló)
2012. febr. 24. 22:13
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, és a link:

[link]


melyikre gondoltál?

2012. febr. 24. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy a képen látható szekrénysor és az ülőgarnitúra színei pont passzolnak egymáshoz. A karfa kicsit sötétebb, a párnák mondjuk bézsszínűek.
2012. febr. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hopp, nem fejeztem be a mondatot...szóval, a karfa kicsit sötétebb, a párnák mondjuk bézsszínűek legyenek. Nekem így tetszene, de persze ízlés szerint, mégiscsak te tudod milyet akarsz.
2012. febr. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!