Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy könnyűszerkezetes ház...

Egy könnyűszerkezetes ház tetőtér beépítésekor a padlózat milyen rétegekből áll?

Figyelt kérdés
a szokásos gerendák közt üveggyapot a jelenlegi állapot.. a ház eleve úgy lett megtervezve hogy beépíthető a tetőtere... erre engedélyezték. Most vettük meg, és szeretnénk mi magunk beépíteni..Milyen anyagokat kell vennünk? egyenlőre nekema rétegek nem egészen világosak.Kell osb ( ? mm-es?), kell lépéshang szigetelő- ennek mi apontos neve és ez tulajdonképpen valami hungarocell féle?, és arra megy még valami réteg?? aztán padlóburkolat? milyen a sorrend, van még valami amit kihagytam? .. tök laikus vagyok, de vannak ügyes férfiak a családban-- én csak tervezgetek egyenlőre.. és segítséget kérek.. szeretnék valamiféle árkalkulációt készíteni.. Köszönöm a segítséget!!
2012. febr. 26. 09:57
 1/1 anonim válasza:
Ha nem rendezik be a tetőterek akkor szokták úgy, hogy a lépésálló hangszigetelésre csak OSB lapot tesznek egyébként olyan 5 cm betonozás ha beépítésre kerül, aztán a burkolat ami kerámia, parketta ...
2012. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!