Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet kapni a kerti...

Hol lehet kapni a kerti terítőre való csipeszeket amik általában gyümölcsök és súlyosak hogy rajta tartsák a terítőt az asztalon ha szél van?

Figyelt kérdés
tesco praktiker stb már néztem ja és még 100,-osban is nem volt ott sem
2009. jún. 7. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt hajtottam 2 éve, de fémet és nem gipszet!! A XIII ker. Gogol u.-ban Az Eszéki söröző mellett kb. harmadik üzlet. Röltex jellegű kicsi bolt. 4db. 890 ft. Sok féle van.

Lehel téri metrótól (Bulcsú u. aluljáró) 2 perc.

2009. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ikea?
2009. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Obiban vagy a Baumaxx-ban nézelődtünk tegnap, nemtudom melyikben de pont olyan gyümölcsöset láttunk mint amit keresel. Még a párom külön meg is mutatta hogy milyen érdekes, mert nem csak csipesz, hanem függ rajta egy kis gyümölcs. 4 db-os csomag volt ha jól emlékszem, többféle. Kerti résznél keresd ahol az ilyen cuccok vannak.
2009. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!