Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy dekoráljam a szobám falát?

Hogy dekoráljam a szobám falát?

Figyelt kérdés

Tavasszal csináljuk meg a szobám, valami rózsaszínes árnyalatra gondoltam. De szeretnék valami egyedit is a falra. Láttam a tv-ben lepkéket meg ilyesmiket valami matrica féle lehetett, és ehhez hasonlót szeretnék. Az se baj hogyha festeni kell mert van egy graffitis ismink. Ja és a matricákat meg hasonlókat honnan tudom beszerezni? Ja és minél olcsóbb megoldások érdekelnének.

Előre is köszönöm a válaszokat.

14/L


2012. febr. 28. 17:42
 1/7 anonim válasza:
100%

Nekem az ilyenek nagyon tetszenek:

[link] - az én szobám is hasonló, csak sárga a fal


[link]

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A youtube keresőjébe írd be, hogy room tours. Kidob egy csomó lányszobát, és ott körül nézhetsz.
2012. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Falmatricát papírboltokban meg hobbyboltokban is lehet kapni, vagy ikea, kika, diego üzletekben is. Vagy kartonból kivágod a minta negatívját és felfestitek a falra.
2012. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Még azért jöhetnek... Az extrém dolgok felé is hajlok :D
2012. febr. 29. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Falmatricákat lehet venni keress rá a neten. Dekorálni, festeni magad is meg tudod csinálni csak sablon kell hozzá és fantázia. Van egy csinál magad mozgalom, itt találsz dekoráláshoz tippeket:

[link]

2012. febr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én itt nézegettem matricákat magamnak

[link]

2012. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dejóó :) Köszönöm
2012. márc. 3. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!