Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » "Z" lábú Tescoban vásárolható...

"Z" lábú Tescoban vásárolható számítógépasztalka méreteit és képét el tudná valaki küldeni ha mostanában vette és kéznél van még?

Figyelt kérdés
Most láttam a Tescoban (7500-9000 Ft körül volt), de se a pontos nevére nem emlékszem se visszamenni nemtudok lefényképezni mert külföldi vagyok. Barkácsolnék egyet, mert elég egyszerű de ha lennének pontos méreteim sokkal könnyebb lenne... Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradtságot és segít!
2009. jún. 10. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Á pont tegnap állítottuk be szerintem azt a számítógép asztalt, amire gondolsz, azon gépelek most is. De mivel nem tudom, hol van mérőszalagunk és apukám nincs itthon, ezért most nem tudom lemérni, de leírom, hogyan néz ki, hogy erre gondoltál-e. A láb Z alakú és fémből van. A két lábat két rúd köti össze lent. Fönt van egy rész a monitornak, meg egy kis kihúzható a billentyűzetnek, de ez nagyon pici (mi utólag megnagyítottuk) és nem lehet eléggé kihúzni sem. Ja és gurulós. Nem tudom erre gondoltál-e, de ha igen, akkor lemérem, és leírom a méreteit, csak tényleg mérőszalag nélkül nehéz.
2009. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen az lesz az! Kétoldalt szürkére festett fém váz, középen világos színű bútorlapok, kihúzható billentyűzet tartó.


Azt mond meg még hogy mennyire stabil. Nem billeg nagyon?


Írsz egy privátot? Felvesszük a kapcsolatot és majd leméred ha bírod, annyira nem sürgős hogy azonnal kelljen.

2009. jún. 10. 22:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel az előző válaszolóval nemsikerült felvenni a kapcsolatot, továbbra is aktuális a kérdés!
2009. jún. 24. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!