Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bükk színű bútorokhoz milyenre...

Bükk színű bútorokhoz milyenre érdemes festetni a falat? És milyen színű legyen a parketta? 15/l

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy a sárga tanulásra ösztönöz....

A kéket is szeretem

De a barackszínű is szép.....

Melyik legyen? És milyen festékkel? (árat is írjatok, ha tudtok)

Köszönöm


2009. jún. 13. 15:18
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én egy parketta üzletben dolgozom,és talán tudok egy kicsit segíteni a választásban. Először is tudnom kell milyen színű kb. a bükk bútor.Laminált padlót szeretnél,vagy szalagparkettát,esetleg furnérosat?Ha gondolod nézz fel a honlapunkra! wéwéwé pont kaindl pont hu Szívesen válaszolok, ha van kérdésed!

2009. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Laminált padlót szeretnék....

Bükk színű bútorhoz bükk színű laminált parketta jó? És ezekhez milyen színű legyen a fal?

2009. jún. 13. 17:37
 3/3 anonim válasza:
Én mindenképpen ajánlom az oldalt amit írtam. A laminált padlóról tudnod kell,hogy a felső rétege egy UV álló színtartó dekor réteg,vagyis egy műanyag fólia. A bükknek az erezetét utánozza és nem a színét! Nagyon sok színű bükk laminált padló van! Világosabb, sárgásabb,sötétebb. Homogénebb,markánsabb.Ráadásul van parkatta mintás,svédpadló mintás és hajópadló mintás, némelyikben pedig valódi fózolás. Menj fel erre az oldalra www.kaindl.hu itt meg tudod nézni milyen különböző bükk színek vannak! Egyébéknt ha világos lesz maga a padló,amit választasz,akkor lehet cappucino vagy bézs színű a falad,a lényeg hogy világos krém színt válassz,de a bútorok sötétebbek legyenek!Modern összhang,harmónia egyszerre.
2009. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!