Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerül egy lakás...

Mennyibe kerül egy lakás berendezése, mindennel együtt?

Figyelt kérdés

Van nappali, konyha, két wc, fürdő, 2 hálószoba, gardrób, előszoba.

A burkolatok, festés, ablakok megvannak. Kád is, mosdó, wc-k is. Most veszünk egy lakást és kiváncsi lennék mennyibe lesz kb a berendezése a hütőtől a vasalón keresztül a függönyökig.

Esetleg aki már költözött így, annak mennyi volt kb összesen?


2009. jún. 15. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Ez azért nagyon függ attól, hogy milyen árban veszel bele dolgokat.

A lányomnak rendeztünk be 2 szobás (1 hálószobás) lakást, konyhával, edényekkel, gépekkel, bútorokkal, mindennel együtt 10 millió felett volt.

2009. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

10millió?? Jajj!:)

Akkor úgy írom, hogy úgy átlagosan. Semmiből nem a legjobbat, de nem is a legrosszabbat.:)

2009. jún. 15. 10:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre nagyon nehéz válaszolni. Teljesen attól függ,hogy mennyi pénzed van,meg mennyire vagy igényes.

Lapozgatni kellene lakberendezéssel kapcsolatos újságokat.Sztem vegyél elő egy papírt és írd fel,hogy mi kell ez lakás berendezéséhez. Szobába minimum bútor, fekvőhely,szőnyeg,függöny,tv-,ennek valami állvány/szekrény,nappaliba: étkezőasztal,székek,valami komód-féle, konyhába: az összes elengedhetetlen háztartása gép,edények,poharak,evőeszközök,szeméttartó,fürdőbe: mosógép,hajszárító,tükrök,piperepolc,előszobába: cipősszekrény,fogas,tükör,gardróbba: szekrény,amiben nagyon sok holmit elrejthetsz,porszívó.

Szóval: saját igényei szerint berendezett lakás sajnos milliókba. DE: nem kell egyszerre megvenni mindent,ha lakni akarszt,akkor csak a legfontosabbakat,aztán szép apránként a többit.

Sokat segítenek a reklámújságok is az árak meghatározásánál.Eldöntheted,hogy kivárod a drágább,de számodra megfelelő "holmikat",vagy olcsóbbakkal rendezed be a lakást és későbbre hagyod a drágább termékeket.

Nem írigyellek,sok pénz kell,de a magadét rendezgeted.

Sok siker!

2009. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megmondani, rajtad kívül senki nem tudja, pontosan miket akarsz vásárolni. Összeírod egy papírra, hogy mik azok a dolgok amikre szükségetek van, azután megnézed a neten vagy boltokban mi mennyibe kerül, és összeadod a tételeket. Utána kijön hozzávetőlegesen mennyit kell majd költeni.


üdv kispetya

2009. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na pont egyszerre írtuk

üdv kispetya

2009. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10:59 vagyok Nincs baj kispetya! így legalább a kérdező biztos lehet abban,hogy rajta kívül senki nem mondhat még kb.összeget sem.
2009. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet egyszerre jól berendezni egy egész lakást. Apránként egyszerűbb és nem annyira költséges. Sok mindenből először megteszi olcsóbb is, és majd később apránként lehet venni jobb cuccokat is.
2009. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nekünk 80nm es belterületű kertes ház,és hát attól függ mert pl ha igazi fa konyhabutort akarsz annak métere 150ft-tól kezdődik. nekünk a konyhabutor 600.körül volt ,és nappali butor 150 ülőgarnitúra. székek 60ezer,gardrob 300ezer,az ágyunk 150ezer . nekünk a berendezés kb ennyi agyéb kiegészitőkkel. De mi szobabutort nemis vettünk mert gardrob van helyette. na akkor a mosogatógép 80,000

hűtő 150,000

vasaló15.000

edények nagyjáből 70,000 ebbe minden evőeszközbenne van.

föggöny 50.000ft de attól függ milyen csicsás nekünk egyszerű selyem van

sütő 130 000

mikruhullámsütő 30.000

páralelszivó nekünk 30 volt de van 10 értis.

hát kb ennyi ja meg a mosogép 80 volt.

na várj mert énis most számolom ösze.kb 2 millió fölött ha újat veszel mindenből és nem a leggagyibbat. De persze ennél tuti több mivel azért nem ennyiminden van csak persze hogy nemlehet mindent összeszámolni

2009. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utólsó előttinek. Igen ki igyrendezi ki úgy. én úgyvoltam vele hogy adig nemveszek se konyhabutort sem semmit míg nincs normálisra pénzem akkor inkább várok mint betyegk egy olyat amit ugyis kiakarok cserélni
2009. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Összeszámoltam én is kb.1-2 millió lesz.:)

2009. jún. 17. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!