Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a fal,...

Milyen színű legyen a fal, bútor, szőnyeg?

Figyelt kérdés
Van egy 12 nm-es pici hálószobám déli fekvésü. Melegebb világos színű falakra gondoltam, pl. barackszínű vagy bordó, a laminált padló barna, de szőnyeget akarok. Milyen színkombinációkat ajánlanátok? Nem lesz túl kórházias a fehér bútor??? Inkább világosbarna legyen, vagy barna, netán fekete?? Ötletek? tapasztaaltok? Köszi.
2012. márc. 29. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én bordó falat választanék a barna padlóhoz, az jobban megy hozzá véleményem szerint, és fehér bútort. A fehér most nagyon divatos, nekem nagyon tetszik, nem csak a divat miatt, hanem amúgy is, nem kórházias.

Ha megunod, a fehéret lehet a legjobban díszíteni matricákkal.

2012. márc. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a bordó falra szavaznék, bordó fehér mintás szőnyeggel. Nagyon jól fog mutatni rajta a fehér bútor. A függöny fehér legyen, a sötétítő pedig világos rózsaszín.
2012. márc. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kerria ***** válasza:

mi lenne ha két színből lenne a fal? ahová besüt a nap, vagy világosabb, azt fesd bordóra, a másik legyen sárgás, én nem barackot választanék, hanem világosabb narancsszínt. A sötét padló mind kettőhoz megy, ehhez viszont én bükk bútort választanék, a fehér túl kontrasztos.

Minden drapériát textilt a fal színeiből választanám!

2012. márc. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!