Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudok a falra mintákat...

Mivel tudok a falra mintákat festeni?

Figyelt kérdés

Feltétlenül muszáj falfestéket használni? Csak pár mintát szeretnék felvinni, ehhez mit tudnátok ajánlani a több literes falfesték helyett?

Meglévő falszín vörös, erre szeretnék sárgával festeni.


2012. ápr. 3. 23:04
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Temperával is festhetsz, olyan falra, amelyet szándék szerint nem fog víz érni. Vagy akrilfestékkel, annak élénkebb színei is vannak.
2012. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a tempera tök jól bevált. De itt mások írtak olyat, hogy nekik lepergett, ez nem tudom, mitől függ.
2012. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Víz nem fogja érni, az akril festéket is egyszerű használni?
2012. ápr. 4. 11:00
 4/6 A kérdező kommentje:

És vörös falhoz a sárgán kívül milyen színt tudtok elképzelni?

Fekete az ágy mellette, de az falon szerintem durva szín lenne...

2012. ápr. 4. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Én fehéret vagy halvány szürkét választanék.

Én Aquakolor színezőpasztát ajánlanék neked, sokféle dekor-dologhoz használtam már.

[link]

Olcsóbban jössz ki, mint a temperával.

2012. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én színezőpasztát használtam, az tökéletesen megtette, a tempera nekem nem fogott olyan szépen, uh én inkább az előbbit ajánlanám.

Én ezen az oldalon találtam feldekorálással kapcsolatosan hasznos infókat, akár ötlet, akár kivitelezés szempontjából érdekes lehet:

[link]

2012. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!