Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hasonló jellegű képet hol...

Hasonló jellegű képet hol tudnék még venni? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen van barátnőmnek, de nem szeretnék ugyan ilyet, de én is valami hasonló árkategóriában gondolkozom. Valami csajos képre gondoltam én is. :)

Ötletek esetleg, hogy hol találok ilyet? (webáruház is érdekel!)


2012. ápr. 7. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

keresel egy mintát a neten, nyomtatós boltban A3-ra (vagy kívánt méretre) kinyomtatják színesben, ráteszed egy keretre, felakasztod a falra és kész.


Lehet nem a legegyszerűbb, de biztosan a legolcsóbb és dicsekedhetsz hogy te csináltad. No nem a mintát, de majdnem. :D

2012. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jobban örülnék egy kész képnek, még ha drágább is.
2012. ápr. 8. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem marad a keresgélési a lakberendezési áruházak/webáruházak kínálatában. Az áruházakat nem kell magyarázni, Ikea, Kika stb., a többire meg rá tudsz keresni.


Jobb tippem sajnos nincs.

2012. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hy!

Én saját magamnak gyártottam :)

Én googliben kerestem jó mínőségű fantasy,meg boszorkánycsajos képeket és azokat nyomtattam ki színesben és keretekbe tettem fel és olyan mintha gyári lenne.

Üdv!

2012. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!