Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tegyem a falra az...

Hogyan tegyem a falra az általam készített fotóimat?

Figyelt kérdés
Digitális képekből készítettem 150 db hagyományos papírképet, 9x13 cm méretben. Kérdésem az lenne, fotókeret nélkül hogyan tudnám feltenni a falra a képeket úgy, hogy aztán ha esetleg megunnám, szépen le is tudjam venni a képeket, sértetlenül. ? A lényeg, hogy ne kerüljön sok pénzbe :)

2012. ápr. 13. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ezt a rágógumi szerű izét, bárhonnan nyom nélkül leszedhető és újrahasználható.
2012. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi :) festett falra. ?
2012. ápr. 13. 14:09
 3/11 anonim válasza:
bluetechnek hívják,és igen, festett falnak sem lesz baja:)
2012. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi!!!!!! blue tack jól hangzik, veszek az írószer boltban. csak könnyebb leszedni majd, mint a rágót.
2012. ápr. 14. 09:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Viszont számolj azzal, hogy esetlegesen a párolgás következtében a ragasztóból eltávozik a nedvesség, s esetleg (ha nem megfelelően rögzítetted) lepotyognak a képek.


Illteve nekem volt, hogy leszedte a falat.


- bluetech

- kétoldali ragasztó /Vagy cellux behajtva

- hungarocelfal készítése (maradék hungarocellt bevonsz anyaggal, rögzíted a falra és színes fejű gombostűvel rátűzöd a képeket/

- parafatábla (méretenként változó az ára)

- mágnesezhető tábla

2012. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

most hogy mondod.. párolgás az van, mert teli a szobám virágokkal, és tisztán látható rajtuk a vízcsepp sokszor.



leszedte a falat a blue tack? komoly...

pedig még mindig az tűnik a legjobb ötletnek /pill..

2012. ápr. 15. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a falra tenném, hanem kifeszítenék egy hosszú zsinórt(valami szebbet) két fal között és arra felcsíptetném a fotókat.
2012. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és mégis mivel csiptetnéd fel? ami ugye dizájnos is. ?
2012. ápr. 18. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Dekorcsipesszel. Van mindenféle formájú, méretű, anyagú, kivitelezésű. Hobbiboltban kapható, de láttam az OBI-ban meg papírboltban is.


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy vennék fa ruhacsipeszeket és befesteném. Ha feket-fehérek a képek, akkor mondjuk pirosra, kékre. Ha színesek a képek, akkor fehérre.
2012. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!