Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit lehet tenni a kényelmetlen...

Mit lehet tenni a kényelmetlen ággyal?

Figyelt kérdés
Éjszakánkén zsibbadnak a kezeim...napok óta erős hátfájással ébredek! Kinyitható sarok kanapénk van! nemrég vettük nem szeretnénk kicserélni...Neten láttam fedőmatracokat amikről azt írják hogy a kemény fekvőfelületre tökéletes! De jók a huplis és kemény fekvőfelületekre is? Mit tegyek, mert ez ma reggelre nagyon durva...már előre félek a következő éjszakától...
2012. ápr. 15. 08:43
 1/7 anonim válasza:
0%
semmisítsd meg
2012. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad rajta aludni.

Az életed nagy részét töltöd az ágyban, a legjobb befektetés egy jó matrac, erre lehetőség szerint áldozni kell. Soha nem fogod megbánni.


Mi végig próbáltunk rengeteget, és volt egy, amire rögtön azt mondtuk ez az, a mai napig öröm a rajtafekvés. 8 éve fejenként 140.000 volt akciósan. Azóta nem fáj a hátunk se. Másra is elkölthettünk volna ennyit.

2012. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát te tudod, hogy a kanapé megér-e esetleges gerincbántalmakat... kíváncsi lennék, milyen, aranyból van, hogy drágább az egészségednél?


Add el vaterán, és vegyél helyette olyat, amivel nincs ilyen probléma.

2012. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sosem értettem az ilyen kommentelőket! Ha nem tudtok segíteni a problémámon akkor hagyjátok szó nélkül és lépjetek tovább! nincs aranyból, és nem tud semmi extrát! De nincs pénzem másikat venni! Próbálom megtalálni az arany középutat...reméltem itt van olyan aki esetleg vett már fedőmetracot hasonló gondokra és akkor ő megoszthatta volna a tapasztalatát!<@
2012. ápr. 15. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha így értetted, arra gondoltam, hogy a fedőmatrac árával kiegészítve a kanapéért kapott pénzt, talán tudsz venni egy jobbat. Nem akadékoskodni akartam..
2012. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

soha nem értettem az olyan embereket, akik próba nélkül kiadnak egy vagyont valamire, aztán panaszkodnak, h nem jó.

az ágyra érdemes költeni, és mindenképp érdemes olyat venni, ami kényelmes, hiszen az életed jelentős részét ott töltöd.


add el, és vegyél egy olyat, amit mindennapos alvásra terveztek, és nem vendégágynak.

mondjuk nekem eszembe nem jutott volna sarokkanapét venni ágy gyanánt.

pár éve olyan kanapét vettünk, aminek alvásra is alkalmas a matraca, viszont csak néha alszunk rajta, legtöbbször az ágyat választjuk :)

2012. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp kiegészítő megoldást szeretnél, megpróbálhatod a fedőmetracot. Nekem a vadi új franciaágyam volt túl kemény, ráadásul csúszkált rajta a lepedő. Én csak egy szimpla matracvédőt vettem rá (olyasmi, mint egy vékonyabb paplan), de máris javított a helyzeten. Került kb. 3 ezer forintba.
2012. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!