Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen könnyen kezelhető,...

Milyen könnyen kezelhető, automatában is mosható szőnyeget ajánlanátok, hálószobába, ahol natúr fenyő bútorok vannak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
az az igazság, hogy a körülmények miatt eléggé strapálva vannak a szőnyegeink a lakásban.. más helyiségekben viszonylag jól megoldottam már, de a hálószobában tanácstalan vagyok, elsősorban ágyelé kellene 3 db kilépő szőnyeg, lehetőleg világos... laminált natur fenyő színű a padló és a bútorok is fenyőből vannak.. a fal színe platinum ciklámen..volt már fehér gyapjuszőnyegem is, de azt nem tudom mosni...segitsetek légyszi
2012. ápr. 21. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagymamámnak régebben pont ugyanez volt a problémája. A megoldás: vastag, "szőrös" anyagból csináltatott rongyszőnyegeket. A vastag szálak miatt nem is látszott, hogy rongyszőnyegről van szó. És az illesztések sem látszottak. A méreteket úgy adta meg a szövőnőnek, hogy az elkészült darabok pont beférjenek a mosógépbe. Így ha a szőnyeg elkoszolódott, akkor egyszer megfordította, aztán ha a másik oldala is elkoszolódott, egyszerűen kimosta :)
2012. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is egyből a rongyszőnyeg jutott eszembe. Kisebb méretűeket abból simán be tudod rakni a mosógépben. nem is drága és a natúr fenyőhöz nekem nagyon passzol.
2012. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!