Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy lehet lemosni a dulux...

Hogy lehet lemosni a dulux beltéri falfestéket a festőhengerről?

Figyelt kérdés
Vízzel nem jön le:( Ennek biztos az az oka, hogy a falat is le lehet törölni, ha rámegy valamilyen kosz, és nem lesz tőle baja.
2012. ápr. 27. 12:58
 1/7 anonim válasza:
Probáld meg higitoval.
2012. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a dobozát, mi van ráírva, mi az oldószere. Na azzal mosd le. Ha nincs meg a doboz, akkor menj el a boltba és ott olvasd el egy ugyanolyan festék dobozán. Plusz előny, hogy ha venni kell, akkor helyben vagy :)
2012. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Dulux vizesbázisu diszperziós beltéri falfesték.Ami azt jelenti,hogy oldott állapotában (száradás előtt) vízzel oldható, száradás után nem oldja semmi.Tehát ha már beleszáradt a hengerbe, akkor kuka, ha nem, vízzel kimosható. Erős zuhanysugárral kipörgethető tökéletesen.Ha higítóval próbálkozol tönkreteszi a henger szálait
2012. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután befejeztem a festést a csap alá és nem félre dobtam a cuccokat aztán így gond nélkül teljesen tisztára lemostam mindent.... Ami lecsöpögött azt felmostam ami már rászáradt azt egy spaklival könnyedén felszedtem,ha szövetre csöpögött akkor azt egyből nedves ronggyal jól áttörölgettem. Szóval ennyi
2012. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én magasnyomásúval szoktam-messzebbről,hogy ne csapjon le- nyomatni,így forgás közben kicsapja,és alig marad benne víz.

Ha beleszáradt->kuka.

2012. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ok, értem, de ezt panelba hogy csináljam? a kádba gondoltam, de attól nem dugul el a lefolyó? mármint a festéktől?
2012. ápr. 28. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha vízbázisú, nyugodtan mosd ki a kádba, nem dugul el tőle.

De ha ma festettél, és holnap is szeretnéd használni, elég, ha betekered egy nejlonzacsiba, nem szárad be. Majd a végén kimosod.

2012. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!