Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szélyenlem a lakásunk. Növérem...

Szélyenlem a lakásunk. Növéremmel és hugommal egy szobábn kell lennm. Bövebben lent?

Figyelt kérdés
a berendezés sem túl modern, de nem szólom le mert tudom hogy a szüleim próbálják rendbe hozni ,és felujitani. de a szobák nemtudom mikorra lennének meg, és igy nagyon szégyellem hogy nincs külön szobám. barátom sem merem hazahozni, mert mit szólna,ha megtudná..véleményetek?
2012. máj. 6. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A régi bútorokat magatok is felújíthatjátok, csak fantázia kérdése. Valószínűleg a szüleitek is megengedik, hogy kísérletezzetek velük, ha annyira rossz állapotban vannak. Kell némi festék, ecset, kézügyesség, aztán hajrá. De a neten egyéb ötleteket is találtok, csak azok általában többe kerülnek.
2012. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell szégyellned. Valamikor 1 kis szobában laktak ennyien. Ha tisztaság van, akkor nincs probléma. Biztosan van a szobában egy kis sarok, ami a tiéd. Üljetek le ott a haveroddal.
2012. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miért szégyellni. Ennyi van, akkor ennyi. Ha szeret akkor nem a külön szobáért szeret, hanem saját magadért. Ha nem szeret, akkor attól sem szeretne meg, ha külön lakosztályod lenne egy luxusszállodában. Nem azon múlik.
2012. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Őszintén? A helyesírásod miatt kéne szégyenkezned jobban...
2012. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
ne szégyelld, bár ha a korodat megmondanád jobb lenne, régen énis szégyelltem a lakásunkat de már nem, bekerültem közpiskolába és ott a 6év alatt a barátaim nem azt nézték ki milyen helyen lakik hanem ki milyen ember, és ez önbizalmat adott. SOSE FELEDD te nem tehetsz arról, hogy szegényesebb családba születtél.
2012. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így éreztem tiniként és utólag mondom, hogy teljesen fölösleges ezen szégyenkezni. Ha a barátod szeret, egyáltalán nem fogja érdekelni, milyen a lakás, ahol élsz vagy épp milyen állapotban vannak a bútorok. Most költözöm új lakásba és alig lesznek bútoraim, ágy helyett egyelőre pl csak matrac lesz, de alig várom, hogy elhívhassam a barátaimat. A lakásod állapota annyira mellékes dolog, hogy hihetetlen. Ha szerelmes vagyok valakibe, egy kunyhóban is ellennék vele, csak hogy vele lehessek. Nyugodtan hívd el magatokhoz a barátodat.
2012. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy szobában vagyok az öcsémmel. Több osztálytársam (vagyis már volt osztálytársam) is egy szobában volt a tesójával, nincs ezen mit szégyellni.
2012. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rend és tisztaság van én nem szoktam nézni a bútorokat,az a fontos,hogy te milyen személy vagy.
2012. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

inkább a helyesírásod miatt szégyenkezz, mert azon könnyebben tudnál javítani mint a lakás állapotán.


nos, mi sem éltünk soha fullos kecóban, mi több, az osztálytársaim kb mind gazdagabbak voltak mint mi, mégsem szégyenkeztem a lakásunk miatt, ha feljöttek. tiszta volt, rendezett. hogy nem a legújabb csempe vagy szőnyeg volt letéve? erre tellett, de senki sem ez alapján ítélt meg.

ha értelmes barátaid vannak, akkor nem ezt nézik, hanem örülnek, hogy együtt vagytok.

2012. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!