Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám?

Milyen színű legyen a szobám?

Figyelt kérdés

Tul. képen hiszek a színek befolyásoló erejében. most rózsaszínhez közeli színű a falam, de nem szeretem már rég óta. fehérre gondoltam graffiti-mintákkal övezve. bármilyen színt bevállalok, csak segítsetek.

lécy ne hülyézzetek és mondjátok h omg és hasonlók.

ui.: 15-l scene



2012. máj. 13. 21:06
 1/5 anonim válasza:
szerintem olyan legyen amilyet te szeretnél (a kedvenc szined vagy nem tudom) tüzkizkék barackvirág lila piros ( bár én azt nem szeretem mert rosszul érzem magamat ha vörös a szoba színe ) narancs , zöld stb.
2012. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépem minkettőtöknek :)
2012. máj. 13. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég sok lehetőséged van, amit te magad is meg tudsz valósítani. Az alapszínt találd ki, mi az amiben jól érzed magad, ez lehet fehér, barack, krémes szín és az egyik falat vagy ahol a bútorok is engedik dekoráld ki egy rád jellemző mintával. ezt akár sablonnal, akár falmatricával is megoldhatód. ötleteket innen is lophatsz: [link]
2012. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

még aktuális? nemhiszem,de azért leirom a véleményem:)

a zöldnek nyugtató hatása van,a sötét színek összenyomják,a világos szinek tágitják a szobát.(ezt gondolom tudtad)

Nekem is most lesz festve,sztem jo ötlet ha felemás.Nekem 4 falam van és egymás mellet 2-2 ugyanolyanszinu lesz.Az én esetembe sötétkék-narancssárga.

A segitettem pontozz fel lécci :)

2012. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!