Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhába feltennétek ilyen...

Konyhába feltennétek ilyen mennyezeti lámpát?

Figyelt kérdés

[link] - A konyha stílusa egyébként modern, a gépek stb. inox.

Szerintetek ez illene oda? Vagy nagyon nem konyhai?? :S



2012. máj. 14. 13:57
 1/8 tetris ***** válasza:
100%
Simán feltenném a helyedben. Kit érdekel, hogy mások mit szólnak hozzá? Ha neked tetszik, és illik a konyha stílusához, akkor nyugodtan tedd csak fel. Egyébként pedig szerintem klassz lámpa.
2012. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy anyósom nagyon durván le tud szólni mindenért :( Nem ő pénzel minket, nincs beleszólása az életünkbe, meg semmi ilyen, csak akkor is borzasztóan tud bántani...

Ezért nem szeretnék olyat, ami után meg tud szólni, hogy mennyire oda nem illő, ízléstelen dolgot vettem :(

2012. máj. 14. 15:28
 3/8 tetris ***** válasza:
100%
Azt honnan lehetne tudni, hogy az anyósodnak milyen lámpa tetszik? Ezért könnyen lehet, hogy neki is éppen ez tetszene. Az esély rá 50%.
2012. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ugyan, tojd le az anyósod véleményét, nem ő fog ott lakni, hanem ti.

nekem is hasonló lámpa van a konyhában, illik bele.

2012. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ti pénzetek, ti lakásotok, akkor nem szólhat bele. Én már csak azért is olyan dolgokat vennék a lakásba, ami baromira nem tetszik anyósnak! :)

Jó kis lámpa én elfogadnám a konyhámba, mi meg majd a nyáron újítjuk fel a 30 éves panel konyhát. Már a járólapot, csempét megvettük. Majd még szekrényt nézünk és festéket stb. :)

2012. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sok sikert hozzá, mi teljes panellakást újítottunk most fel, hát mit mondjak: idegeskedés a köbön :S

De az eredmény megéri!!! Csodás lesz, meglátod! :)

Mindenkinek köszönöm a választ, praktiker közben írt, hogy kifutott a lámpa, nem tudnak adni... mert miért is ne?! Legjobb: jó áron meghirdeti, aztán ha elmész majd úgyis veszel drágábbat, mert ez úgysincs :S

2012. máj. 18. 07:51
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok ismét.

Na igen, szép lesz, csak sok pénz, rengeteg meló és idő.

S majd még a fürdőszobát is fel kell totál újítani, nappalit és hálót járólapozni, erkélyt is....

Pénz nincs, de majd sok túlórával talán megoldjuk ezt is, nem adjuk fel! :)

2012. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szorítok Nektek, hogy minden olyan legyen, ahogy megálmodtad!

Mi is rengeteget dolgoztunk éjjel is, hogy legyen elég pénz (a végén kb. 2,5x annyi lett, mint terveztük), és rengeteg idegeskedés volt - csak abban bízz, amit Ti magatoknak csináltok, én erre sajna rájöttem :S

2 hónapig tartott, úgy, hogy nem is laktunk ott, de megérte, a végeredmény olyan, hogy ha nem tudnád, hogy panellakás (tehát nem látnád a lépcsőházat vagy kintről), akkor teljesen újépítésű feelingje van - szuper jó, nagyon boldog vagyok, és pár nap múlva oda is költözünk!

NAGYON SOK SIKERT KÍVÁNOK NEKTEK, ÉS HOGY MINDEN ÚGY MENJEN, AHOGY ELTERVEZTÉTEK!

2012. máj. 22. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!