Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ciki ha kirakókat teszek a falra?

Ciki ha kirakókat teszek a falra?

Figyelt kérdés
Keretezve
2012. máj. 17. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyerekszobába nem ciki.
2012. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy 1000 db-od hegyi tájkép keretezve a falon.Szerintem nem ciki!Inkább,mint tucatképekkel legyen tele a falam.

Egy ismerősömnél több is van kirakva a falra,igaz az meg mind fekete-fehér városkép.

2012. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem ezek vannak

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 17. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki!Pláne,hogy nem egy helyiségbe valók!

Az elsőt hol vetted?Jó lenne a konyhámba!:-)

második voltam

2012. máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az nekem is ott van, farost lemezre tettem alatta befestettem táblafestékkel és bekereteztem (elválasztva)kimaradt fehér szegőléccel. Jó lett szerintem :) Sajnos kaptam karácsonyra de neten sok helyen láttam már...pl: [link]
2012. máj. 18. 07:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm!Szuper oldal,eddig nem tudtam róla!

Szerintem is jó lehet,ahogy elkészítetted!Egyedi,és saját ízlést tükröz!

2012. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, mi anyummal szeretjük az ilyen kirakókat, 1000 meg 1500 darabosakat rakunk ki általában. Tettünk egy cicás képet az ebédlőbe és, akik jönnek hozzánk vendégségbe mindig mondják, hogy mennyi türelmünk van. A nappalaiban is van pár. :)
2012. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!