Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek ikeas Lycksele...

Van valakinek ikeas Lycksele Lovas vagy hasonlo aggya alakithato ikeas kanapeval kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
Az erdekelne konkretan mennyire tartos meg persze mennyire kenyelmesek az ikea kanapek. (tudom,ki lehet probalni,de engem tartosan erdekelne)Elsosorban a 60-100.000-es kategoria erdekelne!
2012. máj. 18. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van 2 db: [link]

A gyerekeim hasnálják már 2 éve. Eléggé strapabíró a fémváz, a huzata mosható, nekem nagyon kényelmes, mert jó tömör a szivacsmatrac rajta.

2012. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a beddinge tényleg nagyon jó :D

nekem is ilyen van már 2 éve, kifogástalanul néz ki, igaz én nem vettem huzatot, mert drágának találtam, helyette egy hatalmas szintén ikeás ágyterítővel takartam le, jobb mint a huzat, könnyebb mosni, gyorsan szárad, és persze kevesebb mint fele árból megvolt.

az enyém Beddinge Murbo, az utóneve a matrac típusát takarja. ebből ugye van 3 féle, próbáld ki mindet, és el tudod dönteni, h neked melyik lenne a legjobb.


a kényelemről csak annyit, h jobban szeretek ezen aludni mint a rendes ágyamon :D ha nem húzod ki, akkor is bőven elég 1 személynek.

ülni pedig akár 4en is lehet rajta :)

2012. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!