Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel diszithetnem fel a...

Mivel diszithetnem fel a szobam, hogy ne legyen olyan egyhangu? 15/L

Figyelt kérdés
Most a szobam nagyon egyszeru, ures, es nem nez ki jol. Eddig probaltam nem foglalkozni vele, mert nem tudtam mivel dobhatnam fel. A szoba amugy nem nagy, teglalap alaku, kb. 15m2-es, ket ablakkal. Az agyam az ajtommal szemben van, a sarokban (csak itt lehet valami vizsugarak miatt..). Az agyam folott konyvtarto polcok vannak, a vegeben, pedig egy egesz alakos tukor. Az agy melletti masik sarokban van a szekrenyem, a 3. sarokban a sarokiroasztalom ( a 4.nel az ajto). Mas nincs is, csak egy virag alaku kis szonyegfele a foldon. Es olyan uresnek erzem, a szekrenyem, iroasztalom egyhangu, semmilyen. Foleg ezeket, es az iroasztal folotti reszt (ott nincs semmi a falon, ugye sarok, es egyik felen se, ott teljesen ures a fal) es ezeket kene valahogy feldiszitenem. Vagy esetleg valami atrendezesi otlet? (nem erdekelnek akkor a vizsugarak, csak a tukor helyhez kotott..) vagy hogy tudnam feldisziteni? Ja es nemsokara atfestetem, milyen szinu lehetne (nem egy szinut akarok). Vagy valami jo oldal ahol vannak ilyen tippek? Elore is naagyooon szeepeen köszönöm! :)))

2012. máj. 21. 17:19
 1/8 Csengi* válasza:

[link]


ez egy nagyon jó oldal, teli van ezer és ezer féle képpel. csak beírod a keresőbe, hogy: room, teen room, room decorate és kidob egy csomó állati képet. nagyon jó ötletekkel szolgálnak, a megvalósítása már csak rajtad múlik:) 14/L

2012. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez a blog is ad pár jó ötletet vagy másnem a képekből tudsz ötletet meríteni. Csíkozhatod a falad, vagy sablonnal is kidekorálhatod saját kézzel is, nem olyan nehéz és mivel csak néhány színű színezőpaszta kell hozzá még olcsón meg is úszhatod. csak találd ki mit látnál szívesen a faladon, mi az ami valóban jellemez téged! sok sikert! :)

2012. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Napkiraly ***** válasza:
hátöö, kép a falra,lambéria,szekrény,esetleg térelválasztónak,kisasztal,vagy nézz zsibvásáron vagy expresszen valami olcsó de pofás bútort
2012. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pósztereket. 70x100-asból van rengeteg ha bemész ilyen pószter boltokba, meg képkeretezőnél is láttam más sok képet. Csak találsz olyat ami tetszik.
2012. máj. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Falszín lehetne kék-fehér: [link]

A falra festhetnél feketével állatokat, vagy a kedvenc idézetedet valami szép betűtípussal. Az üres helyekre nyomtathatsz ki képeket olyan dolgokról, amiket szeretsz.

A polcokra, íróasztalra növényeket(kaktusz, bambusz, vágott virág vázában) szerezhetsz be.

Gyertyákkal, illatosítókkal is feldobhatod a szobádat, nem muszáj meggyújtani.

2012. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, szétnéztem azon az oldalon, amit az első hozzászóló belinkelt, és ezt találtam: [link] [link]

Ilyen füzért is beszerezhetsz, nekem nagyon tetszik az ötlet. :)


19l

2012. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nővérem, 18L-csinált olyat hogy rengeteg használt, karcos régi CD-k ből függönyt kötözgetett össze, és azt tette a falra...amikor besüt a nap csillog, és jól néz ki:) olcsó CD damil, cérna és meg is vagy:D 15/F:)
2012. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ami a festést illeti, lehet a 2-2 szemközti oldal azonos színű, pl. halvány cappuccino színű és kávébarna, de bármilyen harmonizáló színekkel jó. Ezt az oldalt érdemes megnézni: [link] . A szoba közepére lehet valami fotelt rakni pl így: [link] vagy így: [link] Középre tehetnél egy nagyobb szőnyeget, amire szívesen ülnél, én pl. a hosszú szálú szőnyegeket nagyon szeretem, arra akár egy babzsákfotelt vagy hintaszéket. Az íróasztal fölé tehetnél egy sarokpolcot, arra meg egy lelógó növényt. ( [link] Egy másik válaszoló írta egy kérdéshez: "pl nyomtattam ki klassz képeket, amiket netről töltöttem le. Ráragasztottam őket a képnek megfelelő méretű, fél centi vastag fa lapra. Lekentem dekupázsragasztóval, majd repesztólakkal. Olyanok lettek, mint az ezer éves country képek..:) Gyönyörűek, fillérekből elkészítettem, és egy ilyen kép az üzletekben elég drága... Ráadásul pont olyan kép nem is biztos, h van az üzletben, amilyeneket én szerettem volna. ", ez sem rossz ötlet. Hogyha egy gigantikus állólámpát beraksz, az is jó helykitöltő: [link] vagy [link] esetleg [link] Lehet kapni párologtatókat, annak is van hangulata, és még a levegőnek is jót tesz. ( [link] Most így ennyi jutott eszembe.:)
2012. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!