Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik néz ki jobban? Ki...

Melyik néz ki jobban? Ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés
Szeretném kifesteni a házat belülről csak nem tudom eldönteni hogy minden helység egyszínű vagy különböző legyen kinek melyik jön be jobban? Mi alapján válasszak?
2012. máj. 24. 19:07
 1/6 anonim válasza:

1. milyen színeket szeretsz?

2.meny el ismerősödhöz és nézd meg a falat ha tetszik akkor start.

3.ne legyen nagyon élénk az a jó ha halvány(szín) pl:halványsárga

2012. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én odavagyok a mediterán szinekért. esetleg vmi krémszin jöhet
2012. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Régen festetem a falakat különbözőre egy szobán belül.

Az egyik fal volt kék, a másik narancssárga, a fürdőszoba szürke, de később ezektől az erős színektől a hányinger kerülgetett, végül átfestettem mindent fehérre. Az a legtisztább, mint egy üres papír, és sokkal jobban lehet gondolkodni benne.


Rám nagy hatással vannak a színek, pl a zöld idegesít mert a kórház és az iskola jut eszembe róla :)


De pl olyat láttam, hogy halvány drapp volt a fal, felül egy drapp-barna mintás szegélypapírral végződött, a plafon pedig fehér volt. Konszolidált és szép volt. Nem mondom hogy én abban szeretnék élni, de kellemes volt ott ülni :)

2012. máj. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
narancssárga, rózsaszín kék, zöld, ezek a legjobbak szerintem, de a te izésed a döntő
2012. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kellenek a színek, lehet az akár pasztell is, de hófehér házban én rosszul érezném magam. Azt is lehet, hogy krémszín mellé választasz színeket az egyes szobákba. Így egységes az egész ház, de mégis egyediek a szobák.
2012. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!