Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Country stílus. Melyik csaptel...

Country stílus. Melyik csaptelepet választanád ebbe a konyhába?

Figyelt kérdés

Ez a konyha:


[link]


Csak a sütő és a főzőlap fekete lesz (rusztikus bronz tekerőkkel, kapcsolókkal, sütőajtó fogantyúval) Ezért gondoltam bronz csaptelepet.


Ez a két csaptelep van:


[link]


[link]


A kedvencem mondjuk ez, de ennek az ára...


[link]



2012. jún. 20. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én az első csaptelepet választanám.A második stílusában nem hajaz a kedvencedre(az első azért legalább hasonlít valamelyest).

Nagyon szép lesz a konyhád!A ház többi része is country stílusú lesz?

2012. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)


Igen, a ház többi része is ebben a stílusban lesz berendezve. :)


Azt nézegettem, hogy vajon a 2. csaptelepnél.. ott, ahol kifolyik a víz.. csak egy nyílás van.. vajon úgy folyik belőle a víz, mintha húznád egy kútból? :)

2012. jún. 20. 14:27
 3/17 A kérdező kommentje:

Fú, nem tudom érthető e, h mire gondolok.. :) Olyan érdekes az a rész, ahol kifolyik a víz.. Mert van ugyan ez a csaptelep, de annak a nyílása olyan, mint a többi, hagyományos csaptelepé :


[link]


Látod? Szóval érdekes..

2012. jún. 20. 14:30
 4/17 A kérdező kommentje:
Na mindegy is, mert nekem is jobban húz a szívem az első csaptelephez. Viszont nem tudom, hogy 10 ezer ft-ért milyen a minősége. Nem tudom, hogy ebben az árkategóriában milyeneket lehet kapni.. Szerinted?
2012. jún. 20. 14:35
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi a késői reagálásért!Nekem a második csapról egy artézi kút jutott eszembe.:-)

Így többedszer megnézve már én sem nagyon tudnék dönteni,mert a második meg annyira extra!Biztosan nem találkozni ilyennel minden 3. konyhában.

Ám még így is jobban tetszik az első.De nézd meg jó alaposan,és kérdezd meg,hogy belül melyik-milyen alkatrészekből áll(kerámia betét...stb).

2012. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Most látom,hogy külföldről lenne.Érdeklődj utána,hogy ha javítani kell,van-e hozzá itthon alkatrész.

Illetve már nem biztos,hogy azt venném(hisz csak 5 ezer a különbség köztük).Egyre jobban tetszik a második.:-)

Hú,nem vagyok jó segítség! :-)

2012. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is az első tetszik jobban.
2012. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

:) Hát igen..

Nem tudom, hogy az elsőhöz vannak e alkatrészek, ha esetleg lesz vmi baja, de egészen hasonlókat lehet kapni nálunk is.. talán azoknak is olyan belül a kiképzésük. Nem tudom.

2012. jún. 28. 11:14
 9/17 A kérdező kommentje:

Ja, beillesztettem egy fordítóba a leírását.. Kb én is ennyit tudtam belőle kisilabizálni :)))


Szilárd Sárgaréz Test

Tartós Bronz befejez

Iker emelő Hot/cold Mutatókkal

Forgó kifolyó 360°, egyedülállóan folyik

Monobloc vízcsap - egy vízcsap lyukat igényelt

Alkalmas low/medium/high víz nyomás rendszerek. Minimum víz nyomás, amit igényelt 0.2 rúd, legjobb eredmények használ min 0.5 rúd

1/4 Fordulat Sedal kerámia kazetta szelep- gyors megnyitás

Magas minőségű víz aerator víz lágyan és nem loccsanásszerűen folyik

Hozzáilleszt EN 817:2008 szabvány

2012. jún. 28. 11:21
 10/17 A kérdező kommentje:

s ehhez mit szóltok?


[link]

2012. jún. 28. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!