Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol van a chio kód? (led...

Hanariko kérdése:

Hol van a chio kód? (led zuhanyhoz kell)

Figyelt kérdés
Már egyszer írtam ki kérdés a 3 színű led zuhannyal kapcsolatban, na most vettem chipset és elvileg mindegyik vagy egy kódót vagy 1%-ot ér... de ebbe semmit nem találok. Semmiféle jelzést. Vagy lehet rossz helyen keresem. Valaki tud segíteni?

2012. jún. 26. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Láttam már ledes zuhanyt hatezerért is, így szerintem kód nélkül is megér az a zuhanyfej háromezerkettőt! Arról nem is beszélve hogy mennyibe kerül a chips, és mennyi engedményt kapsz?
2012. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az oldalon a teljes ár 4000 ft. egy kóddal (ami elvileg mindegyik akciós chipszbe kéne hogy legyen) csak 1790 ft (+ a kódot fel kell ugye tölteni)
2012. jún. 27. 06:56
 3/3 anonim válasza:

Idézem: "A gyártás során előfordulhat, hogy technikai okok miatt nem kerül a zacskóba kódolt matrica."


[link]


Nem árt néha elolvasni a leírásokat és feltételeket...

2012. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!