Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Wenge/fényes fehér komplett...

Wenge/fényes fehér komplett hálószobabútorhoz és bézs vagy krém színű falhoz milyen színű kiegészítők illenek?

Figyelt kérdés
Itt néhány árnyalattal élénkebb színekre gondolok, amik kicsit "feldobják" a szobát. Pl. milyen legyen az ágytakaró, a párnák, a szőnyeg és a függöny? (A plafon fehér marad, a laminált padló pedig fehér, halvány szürke erezettel.) Köszönöm a válaszokat! :) 24/L
2012. jún. 26. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Sötétkék, türkiz kék, vagy zöld, sötét barna, pink rózsaszín?
2012. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már csak 1 féle színt használj ezeken kívül, én kapásból a világos zöldre gondoltam. Ehhez a színvilághoz remekül illik:

[link]

2012. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elsőre a zöld ugrott be, most divat is az élénk zöld, találsz az üzletekben bőven választékot. De ha szereted, jól nézne ki a vmi lilás-mályvás-rózsaszínes szín is. De jó hozzá a napsárga is. Arra vigyázz, hogy az élénk színű darabok egymáshoz passzoljanak, vigyél magaddal mintát, mert emlékezetből nehéz ugyanazt az árnyalatot eltalálni. Szerintem az ágytakaró és a párna közül választani kellene, nem kellene mindkettőnek az élénk színből lennie, csak valamelyiknek a másik pedig valamelyik semleges szín.
2012. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Nekem tetszene a rózsaszínes - mályvás - lilás, de a Páromnak ez "olyan lányos". :) A zöld pedig messze áll tőlem. Először napraforgó-sárga falban gondolkodtunk, ahhoz menne kiegészítő színnek a narancs, piros (szerintem), de kicsit félek az összhatástól.
2012. jún. 27. 10:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval napsárga nem lesz, már tuti a bézs vagy krémszínű fal. :)
2012. jún. 27. 10:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez lesz a bútorunk: [link] Ehhez képzeljétek hozzá a bézs falat, az úgy szép lenne, csak a kiegészítő színekben nem tudok dönteni..
2012. jún. 27. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!