Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudom megnézni, hogy az...

Hol tudom megnézni, hogy az IKEaban mikor milyen akciók lesznek?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a budapesti áruházban, és ki volt írva, hogy a következő akció a gardróboké lesz. És azután? Tavaly is végigakciózták a nyarat. Arra emlékszem, akkor is voltak a gardróbok, meg fiókos szekrények, és az íróasztalokkal zárták az augusztust.
2012. júl. 1. 17:38
 1/1 anonim válasza:

Hali, érdekes, mi is pont ma voltunk, és én is láttam az ablakok mellett a nagy "plakátot", hogy következő akciók. Meg is akartam nézni, de inkább hagytam, mert nem sűrűn járunk oda.

Ha az IKEA honlapján nincs fent, akkor sehol. Illetve, gondolom nincs annyira tőletek sem messze az Ikea, esetleg havonta ha 1x bementek és megnézitek, akkor biztos infót kaptok majd.

2012. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!