Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Drapériára hogyan varrom fel...

Drapériára hogyan varrom fel a behúzószalagot és a tépőzárat?

Figyelt kérdés

Öntapadós tépőzárat vettem, a durva fele megy fel a karnisra, a puhát pedig rávarrom a függönyre. De mivel kezdjem? Varrjam fel a behúzót, ráncoljam be és arra a tépőzár (nem tudom hogyan), vagy egyszerre varrjam rá a kettőt és azután ráncoljam be? De akkor egymástól hogy fér el a kettő? A drapéria tetejére megy a tépőzár és alá a behúzó?

Köszönöm előre is a segítséget!


2012. júl. 5. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A karnisra csak ragasztani vagy felszegelni tudod a tépőzárat. A drapériát először be kell ráncolnod,csak akkor tudod rávarrni a tépőzár másik felét,de ez nem egyszerű.

Miért nem más megoldást választasz?

2012. júl. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod nagyon!

Így van megcsinálva anyósomnak is, csak ő varrónővel csináltatta és az övé nagyon tetszik, ezért szeretném én is így. Megpróbálom akkor úgy, ahogy írtad!

2012. júl. 8. 22:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!