Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki használ Medifit matracot...

Ki használ Medifit matracot és/vagy gyapjú termékeket és mennyire elégedett vele?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
gyapjút használunk,én és a párom,a kisfiamnak is gyapjú takarója van,de teljesen meg vagyok vele elégedve,hűvüsebb éjszakákon nagyon jó
2009. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
mi medifit matracot használunk és nagyon jó!!:)
2010. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi wools matracot használunk, aminek a téli oldala gyapjú bevonatú a nyári pedig pamut (évszaktól függően lehet fordítgatni). Nagyon szeretjük! agy-matrac.hu-n vettük, és szintén innen szereztünk be gyapjú ágytakarót, derékaljat és párnát is :)Hát mostmár a legcudarabb téli időben sem fázunk! :)
2010. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
78%

Tavalyi évben vásároltam Medifit termékeket ebből a komplett

alvásrendszert. Nagyon meg vagyok elégedve a termékeikkel!

További sok sikert kívánok a Medifit kft-nek!

2011. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tt maca válasza:

Nekem évek óta van matracom is (egyik oldala gyapjú) 2 db, takaróim is, amire MEDIFIT van ráírva és nagyon jók, egész más aludni rajtuk, mint másféle ágymatracon, ágyfelületen.

De felújítás, költözés miatt egy évig garázsban állt és nem tudom hogyan kell tisztítani?

Segíteni a tisztításukban: tudna-e valaki?

Köszönöm !

2016. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi kidobtuk a Medifit takarókat, mert rühet kaptak tőle a gyerekek.
2023. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszindulatúbb válasza:
100%
Üvöltöttem, káromkodtam, mindent csináltam, de mégse vitték el a takarókat. Viszont az a Bónainé, az be nem jön hozzánk többet, mert megmondom őszintén, annak olyan büdös volt a lába, mint a kolera.
2023. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Te is sümegi vagy? Nálunk is az a dögqrva Bónainé volt, az előadás után el is tűnt néhány dolog: nem volt meg a pincekulcs meg a szánkó, de a következő héten látták a Bónainét, hogy szánkóval ment dolgozni. Meg eltűnt egy személyi igazolvány és valaki azzal vett fel hitelt a Media Marktban.
2023. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én többet biztos nem vásárolnék tőlük, az biztos! Először a Bódai Dezsőné rám sózott 6 takarót, 1-et ajándékba adott, a többit megvettem.

Később mégse akarták az ajtó előtt hagyni a párnát, amikor nem voltam otthon.

márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!