Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mitől lesz modern egy lakás?

Nexxxt82 kérdése:

Mitől lesz modern egy lakás?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 12:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Attól függ mit nevezünk modernnek. Több uralkodó irányzat van. Ezek a stílus jegyek pedig mindenre rányomják a jegyüket, a csaptelepekre, a burkolatokra, a járólapokra, a nyílászárókra, a bútorokra, a lámpatestekre. Pl. a minimalista dizájnnál, a leegyszerűsített formák dívnak, általában egyszínű homogén felületek. Cizelláltság és túlbonyolítás nélkül. ez pl jelenleg elég divatos: http://www.youtube.com/watch?v=Z7UxVFV7PZI én értékesítem, de ami nekem tetszenek, pl a vasbeton szerkezetek hatalmas üvegfelületekkel keverve. A lakás atmoszféráját annyira dominálják, hogy a berendezés már-már szinte teljesen másodlagos.
2012. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Letisztult, szögletes és funkcionális. [link]
2012. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mi "modern" lakásra törekszünk. Mi ezt ebben látjuk:

Fekete üveg ebédlőasztal, fekete fehér konyhabútól és csempe a konyhába, a nappaliba egy hatalmas váltás ott minden fa és bőr és elektromos készülékek( LED tv elektromos képkeret stb)

Ez is egy fajta stílus amit hívhatunk modernnek

2012. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük a modern dizájn is kortalan, mert a 20-as, 30-as években jelent meg és a mai napig divatos. Az alap dolgok soha nem mennek ki a divatból.
2012. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én utálom a házunkat..azért mert semmi modernet nem látok benne. Abban reménykedek, hogy ha elköltözöm itthonról, mert még a szüleimmel élek, felveszem a kapcsolatot egy belsőépítésszel...Úgy gondolom a jó érzék a kulcsa mindennek. Ha ügyesen rendezed be azt a lakást, ízlésesen, különböző érdekes elemeket találtatva, akkor modern lesz. Nekem az az álmom, hogy az én házamba majd legyen sok fotó a falon, kolázsok (Marilyn Monroe és Audrey Hepburn-el), vágyom óriási heverőkre, szines párnákkal. Egy olyan hintaszékre, mely a mennyezethez van rögzítve...aztán lelógó piros lámpákra, nagy üveg ablakokra, ízléses vázákra, fonott kosarakra, bárpultra, magas székekkel, stb...


Remélem hasznos volt a válaszom és valamit segítettem.

19L

2012. júl. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!