Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fontos! Most pakolom át a...

Fontos! Most pakolom át a szobám . Mivel vihetnék bele modernséget stílust sajátság érzete? 12 éves lány

Figyelt kérdés
Nagyon rumlis gyerek szoba.Kicsi!Hangulaltlan!Köszönöm előre a válaszokat.12 éves lány

#szoba #berendezés #Szoba tervezés #Kamasz szoba
2012. júl. 15. 14:43
 1/6 anonim válasza:
100%
szerintem új párnákkal, függönyökkel, a szoba és a bútorok átfestésével sokat változtathatsz rajta. a falra tehetsz papír virágokat, lepkéket.
2012. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ágh Ferenc ***** válasza:
100%
[link] Ez csak ötletadó, persze nem kell, hogy mindenben kövesd, de a színek és tárgyak sokban befolyásolják az összhatást!
2012. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én fotótapétát fogok feltenni az egyik falamra. [link] Ha például egy tájképet raksz fel, azzal megnövelheted egy kicsit a teret optikailag, és jó hangulatot is teremt. Persze a legtöbb árra eléggé húzós.
2012. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:

1.jó ötletek

2.jó honlap

3.szép tapéta választék

4. még nincs!!!

Előre köszönöm a többi választ is!

2012. júl. 20. 10:05
 5/6 anonim válasza:
egy szép függöny az igen elsősorban, és az elrendezés..többet nem tudok hozzászólni, szerintem ez a meghatározó..mondhatnám azt is, hogy egy pár új cuccnak jobban örülnél, jobban szeretnéd biztos a szobádat de nem az a fő, hogy minden új legyen:)
2012. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi jo otlet.
2012. aug. 2. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!