Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű pasztákból lehet...

Alaszka kérdése:

Milyen színű pasztákból lehet szép rózsaszínt keverni?

Figyelt kérdés

Lányaim szobája rózsaszín lesz, de nem szeretném azt a hagyományos bugyirózsaszínt kapni a keverésből, hanem egy icipicit lilás árnyalatút szeretnénk kapni. Ha a fehérbe pirosat, majd kéket keverünk, akkor ezekből kihozható szerintetek? Vagy milyen színt tegyünk még bele?

Festékboltban nem kevertetek ki színt, mert drága, mindenképp magunk keverjük...


2012. júl. 18. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A gépi kikeverés valóban drágább, de vannak már nagyon szép előre kikevert színek is, ami nem biztos, hogy arányaiban drágább mint a festék+ színezőpaszta, a másik meg az idő és aggódás a megfelelő szín eltalálása miatt... érdemes megnézned az előre kikevert színeket festékszaküzletekben, meleg szívvel ajánlom a Platinum festékeket, vagy ha gyerekekről van szó a Platinum kidet. jó festést. :)
2012. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, amit elmondtál. Azokkal szépen ki lehet keverni, de sok piros kell majd. A tubusosat nem ajánlom, van egy műanyag dobozos amiből csepegtetni kell, az nagyon erős és nem kell belőle annyi, mint a hagyományos fajtából.
2012. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb festékboltban vannak ilyen katalógusok: [link] Az Aquakolor katalógusban - amit linkeltem - benne van, hogy a 15 liter diszperzithez milyen színből mennyi kell az adott árnyalat eléréséhez!

Egy szobához talán elég a 8 literes festék is, így ha megfelezed az adagokat, pont jó lesz!

A színmintához oda van írva a színezőpaszta neve is, csak le kell venni a polcról, otthon összekeverni, a siker garantált!

Én 250 ml napsárgát kevertem a 15 liter festékbe, és gyönyörű lett a fiam szobája!

2012. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!