Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti mit erősítettetek a falra,...

Ti mit erősítettetek a falra, amire ráakasztottátok az ékszereket? Hogy? Hol szereztétek be?

Figyelt kérdés
Ilyen hosszúkás akasztóra gondolok. Mint egy fogas, amire a ruhákat akasztjuk.

2012. júl. 20. 10:35
 1/6 anonim válasza:
73%

Ha segítek vele, leírom, ahogy én tárolom a nyakláncokat, gyöngysorokat:


egy nadrágtartós vállfát fogtam be erre a célra, ami fából készült.

Reszelővel kis mélyedéseket, vájatokat véstem a fába, így aggatom rá a bizsukat, nem csúsznak le róla.

A vízszintes nadrágtartó rész telt be előbb, azóta már reszeltem réseket az ívelt részbe is.

Be lehet akasztani a szekrénybe a ruhák elé, de a szekrényajtóra is akaszthatod belül, de ha közszemlére akarod tenni, akkor kívülről.

Így nap mint nap előtted van, öltözködés közben egy-kettőre el tudod dönteni, hogy mit viselj az aznapi ruhádhoz.


Gyűrűt és karkötőket nem hordok, arra nincs ötletem.

2012. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Sokat segítettél. Azt hiszem valahol már hallottam erről a megoldásról. Kipróbálom. :)
2012. júl. 25. 12:09
 3/6 anonim válasza:
70%

nemtudom hogy mennyire aktuális még a kérdés.

én majdnem pont ilyen fogason tartom a nyakláncaimat meg karkötőimet.Csak simán szeggel belevertem a falba,persze alacsonyabb magasságba mint egy olyan fogast amire kabátokat teszünk.


[link]

2012. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
én parafatáblával oldottam meg :) 2 nagyobb táblatűre ráfeszítettem egy bőrfonalat és azon lógnak. a nyakláncok is egy egy táblatűn. Nagyon praktikus :)
2012. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szuper ötlet. Kreatív. :)
2012. júl. 30. 21:17
 6/6 anonim válasza:
:) Köszi :) Bővebben..: [link] ilyen :)
2012. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!