Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rossz minőségű bútor javítása?

Rossz minőségű bútor javítása?

Figyelt kérdés
Pár napja hozták házhoz a ruhásszekrényemet a Kikából. Megnéztem az üzletben, szép volt, rengeteg helyen voltam nézelődni de semmi értelmeset nem találtam. Megvettem ezt a szekrényt. Kihozták, kezdték összeszerelni, mikor is látom hogy a bútor hátsó oldala (a hátulja) olyan mintha csak egy papírlap lenne. Csuklott, nyaklott, igaz kifeszítették és úgy maradt, de ha hozzáérek puszta kézzel be tudom nyomni. Ez oldalról nem látszik mert ott kemény bútorlapok vannak, de ha a szekrény ajtaját kinyitom, és belülről nyomkodom akkor nagyon gyenge...Meddig bírja egy ilyen? Ha valami gond lesz vele, asztalossal évek múlva lehet egy erősebb bútorlapot oda rögzíteni, és attól erősebb lenne?
2012. júl. 22. 23:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Mert amúgy szép meg jó lenne, de a hátulja nagyon aggaszt. Attól félek telerakom ruhákkal és összeszakad...Nem 1-2 évre vettem, jó lenne ha évtizedekig megmaradna...
2012. júl. 22. 23:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezeket nem évtizedekre készítik.

A hátsó burkolat egyébként mindig jóval vékonyabb farostlemezből van.

2012. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Ikeából van hasonló, arra kell vigyázni csak, hogy ne nyomd ki a hátulját ruhával.
2012. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!