Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kinek van ilyen babzsákfotelje...

Kinek van ilyen babzsákfotelje? Jó minőségű? A kérdés az lenne hogy szerintetek kérjek belső huzatot vagy nem kell mosni mert nem koszolódik?

Figyelt kérdés
Http://www.babzsakkucko.hu/babzsakkucko/eshop/9-1-Kagylo-formaju-babzsakfotelek/0/5/573-Babzsakfotel-kagylo-forma-barna
2012. júl. 23. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

nekem ilyen van, nagyon szeretem!

én nem kértem hozzá belső huzatot, valahol a honlapon azt olvastam hogy úgy könnyebben szakad, mert ahogy csúszkál egymáson a két anyag könyebben elvékonyodik, meg amúgyis ha kell ki tudod egy nagy szemeteszsákba önteni a tölteléket, aztán mehet a mosógépbe.

Nekünk 3 macskánk van, szóval ki van téve a koszolódásnak, használva is vannak, de igazából nem látszik rajta semmi. Nekem zöld-barna van, olyanok mint új korukban.


Egyébként szerintem ezek sokkal kényelmesebbek mint a csepp alakúak.

2012. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor majd nem kérek belső huzatot! :)
2012. júl. 24. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!