Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mutatnátok szép sárga falszínű...

Mutatnátok szép sárga falszínű szobát és csúnya sárga falszínű szobát?

Figyelt kérdés
Szeretném a véleményeteket kérni, hogy egy sárga falszínben melyik sárga árnyalat az ami már "cigányos" és melyik az ami elegáns?

2012. júl. 28. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nincs olyan hogy csúnya sárga XD max nem tetszik a lakónak.
2012. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A kiegészítőktől lehet cigányos,mondjuk ha folyik az arany mindenhonnan.

2012. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem egy színtől önmagában lesz "cigányos" valami.


Nekem a meleg napsárga tetszik. Pl. ez (az első): [link]


A hideg zöldessárga nem tetszik.

2012. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy megfelelő bútorokkal, ízléses kiegészítőkkel bármilyen sárga szoba lehet otthonos, elegáns.
2012. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is csak a kiegészítők teszik "cigányos"-sá a helyiséget.

Nekem a citromsárga, ami nem igazán tetszik, minden más okker, narancs, napsárga... szép.

2012. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A bútoroktól többi színektől cigányos, nem maga a szín. Nézd meg pl. feljebb ott a jaffa színes kérdés, az árnyalat önmagában egy tök jó szín, megfelelő környezetben nagyon ütős pl. tessék ezt megnézni [link] de a belinkelt képen konkrétan putrinak néz ki a lakás a jaffával a falon.


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__325414..

2012. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A jaffásat is én kérdeztem, mert ma olyat vettünk a festővel! Kérdés, hogy hogy néz ki jól ha mind a négy falon jaffa van, vagy 2 fal fehér 2 fal jaffa?
2012. júl. 30. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez nem nagy segítség, meg ha festővel vettetek festéket, akkor gondolom, hogy vele festettek, szóval nem úgy megy mint nálunk, de mi úgy csináltuk, hogy először az egész szobát nagyon karakteresre akartuk, de végül úgy döntöttünk, hogy nem csinálunk meg csak két falat és meglátjuk kell-e több. Megcsináltuk nagyon jó lett, pont tetszik, nem is folytatjuk, mert sok lett volna a több falon. Igaz, mi sötét színt választottunk. De pl. szerintem a belinkelt képen is úgy jobb lenne, ha akkor vagy minden jaffa lenne, vagy fehér és jaffa, mert ez a színkavalkád az, ami nagyon gázos.
2012. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval a lényeg az, hogy én két falat mondanék, utána még mindig lehet a többit, de ha minden jaffa az sem lehet olyan rossz, az a nagyon gáz, ha papagájosat csinálsz több ennyire erős színből.
2012. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!