Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre fessem a...

Milyen színűre fessem a szobámat? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Fekete fehér bútoraim vannak és tele van a falam képekkel amiknek a keret színe szintén fekete.Szóval ehez mindenképp mennie kéne.Ja és 20 éves fiú vagyok.Bordón gondolkoztam de nem tudom melyik lenne a legjobb.Esetleg lehetne két színből is.
2012. aug. 4. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A bordó az tényleg jó lenne, illene a fekete-fehér bútorokhoz.

Esetleg valamilyen kék, de mindenképpen egy kicsit sötétebb, mondjuk tintakék. Szerintem még az is jól mutatna.

2012. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem almazöld.

Bordóval nagyon komor lenne, és összenyomja a szobát.

2012. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Plafon fehér, a fal felső része halványlila, sötét bordűr, alul sötétebb lila.

2. Plafon fehér, felső rész halványsárga, közepes zöld bordűr, alul almazöld.

2012. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez egy kicsit sötét lenne és megeshet, hogy nem lenne tőle jó hangulat a szobádban. Bár attól is függ, hogy mennyire napfényes a szobád, de én személy szerintem nem igazán javaslom:

[link]


Mivel épp elég sötétek a fekete bútorok és képkeretek, inkább világosabb színeket választanék, hogy vidámabb és világosabb legyen, vagy fehéret, azzal modern hatása lenne. El tudok konkrétan képzelni zöldet, kéket, fehéret, tört fehéret, pezsgőszínt, szürkés színt. Mutatok párat, ami nekem tetszik.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, nagyon jók!
2012. aug. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!