Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az IKEÁ-nál a minőséget vagy...

Az IKEÁ-nál a minőséget vagy a dizájnt kell megfizetni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 07:28
 1/9 anonim válasza:
sztem mindekettőt,meg a márkát
2012. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
IKEA bútorok szerintem nem túl jó minőségűek, annyi pénzért lehet kapni jobbat is. A dizájnjuk tényleg jó.
2012. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt a négy betűt, amiből a neve áll!
2012. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az ikeás ágy nagyon tetszik kinézetre, csak nem tudjuk mennyit bír, kinyagdulnak a lábai vagy tartja az az acél középgerenda? Szerintetek a malm ágyat válasszuk vagy ezek közül valamelyiket?


Ágy

[link]


Ikeás ágy

[link]


MÖBELIX

[link]


KIKA

[link]


BEDS.HU

[link]


Matracok

[link]


Ágyak háza

[link]


Pilis felnyílós, ágyneműtartós ágykeret

[link]

2012. aug. 7. 10:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyban függ attól is, h milyen súlyban vagytok a pároddal :)

ha átlagosak, vagy vékonyak vagytok, akkor nem kell aggódni még akciózás közben sem ;) ha viszont teltebb, husisabb az alkatotok, akkor valami masszívabb, drágább ágyat néznék.


mi a párommal mindketten tekintélyes méretekkel vagyunk megáldva. magasak, és ducik vagyunk, szóval én semmilyen ágyat nem merek venni, a matracon alszunk a földön, onnan nem lehet lejjebb esni :)


az ágyrácsból is érdemes jó minőségűt venni, sokat számít.

2012. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Férjem 140 kg, én 97 kg vagyok. IKEA ágyunk van, és nem esett szét. Nem azért mondom, hogy kampányoljak mellette, hiszen én egy hétig f.stam, hogy jaj, leszakad az ágy, a huppanástól meg a galéria....na, azóta már volt szex is, és még élünk, a ház is áll még! :D
2012. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

na, akkor az arányok megvannak : én 80, ő 160 :)

de mivel ugye duplasúlyú mint én, ezért már most látom, h rugós matrac az ő oldalán jobban ki van feküdve...

ágytornázni középen szoktunk, de még így is félek :)

azért köszi a bíztatást. konkrétan melyik típusú ágyatok van?

2012. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sultan ágyunk van (most néztem, a honlapon már nincsen olyan), hozzá Sultan Slastad fakeretes, rugós matracunk van. Az olyan, hogy simán le tudjátok tenni a földre, azzal sincs baj. (Nem piskóta felszenvedni egy galériára, mert jó nehéz.)
2012. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja, amúgy sima rugós Ikea matracunk van, de már 6 éves, és kicsit kikezdte az idő vasfoga. most egy habszivacsban gondolkodok. egyelőre jó a földön is, már azóta ott alszom, mióta megvan a matrac.

lehet azért félek ennyire, mert 10 évesen, a 45kilós habtestem alatt leszakadt az ágyam. :)

2012. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!