Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Polár takarót ha gyakran...

Polár takarót ha gyakran mosnám (de nem mosószerrel, hanem tusfürdővel), kb.2-3 naponta ugyanolyan puha maradna vagy megváltozna az anyaga?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

nem gondolnám, hogy a tusfürdő jó ötlet!


Rózsaszín Perwooll folyékony mosószer inkább és coccolini sensation öblítő úgy puha marad.


Amúgy a polár az egy 100%poliészter anyag erősen földuzzasztva, semmi különös nincs benne, csupán a szövet szerkezete miatt puha.

Mint egykor dzsörzé és trervira volt, elnyűhetetlen.

2012. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Azért tusfürdővel, mert az egyik állatkánknak vennék egy polár takarót, de neki nem lehet mosószerrel mosni ilyeneket. De tusfürdővel se menne tönkre akkor?
2012. aug. 12. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem menne tönkre dehogy. Méretárú boltba lehet kapni baby soft anyagot ami a legpuhább.

Ilyen: [link]

2012. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. aug. 13. 08:04
 5/9 anonim ***** válasza:
A polár anyagban nincs semmi természetes anyag, ami hajlamos a nyúlásra vagy zsugorodásra. Szóval nem kell ettől félni. Egyébként sokan nem tudják, de a petpalackok újrahasznosításából készül a polár. Én egyébként szeretem, a többi műszálhoz képest az egyik legjobb.
2012. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen amikor kidobja az ember az üdítős palackot, nem is gondolná, hogy abból lesz a jó meleg téli pulóvere.
2012. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De durva, ez érdekes:))
2012. aug. 13. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:

A legdurvább az, hogy a kidobott PET palackokat elutaztatják Kínába, ott feldolgozzák, és kész áruként hozzák vissza.


Szomorú, hogy nem az az érdeke a döntés hozóknak, hogy mindezt itt MO-n magyar munkaerővel állítsák elő, kétszeri utaztatás nélkül!

2012. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a polár (fleece) takarót úgy mosom, hogy először kirázom, utána kiporszívózom a szőr miatt, aztán vagy kimosom kézzel, vagy megy a gépbe. A mosószer helyett szódabikarbónát, az öblítő helyett ecetet használok. Nyilván nem a saját cuccainkkal együtt mosom, olyankor csak az állatos plédek, fekvőhelyek, bújók vannak a gépben. Mosás után a mosógép szűrőjét ajánlatos kipucolni.

Nekem tengerimalacaim vannak.

2014. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!