Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ehhez az almazöld tapétához...

Ehhez az almazöld tapétához melyik kanapé lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Ami adott, most hófehér szoba, padló ez: [link]


Tapéta a kanapé mögötti falon lesz ez: [link] Almazöld és fehér


Kanapék pedig ezek jöhetnek szóba: [link] A dansbo, ingebo, idemo huzatokkal, gyakorlatilag amelyikekkel 119 ezer a kanapé. A legolcsóbb fehér semmiképpen sem, mert az nagyon béna, a drágábbak meg nem ammyival jobbak, mint amennyit kérnek értük.


A nappaliban semmi más nincs, fekete fém csilláron, fekete függönykarnison és a sima fehér függönyön kívül, dohányzó asztalnak ezt tervezzük [link] hiszem ezek elég semlegesek, tehát gyakorlatilag a padló és a fal határozza meg a kanapé színét a többi bútort szőnyeget, meg aztán ezekhez igazítanánk.


Pirosat, bézset, feketét, szürkét? Melyik lenne a legjobb? A lila áll a legtávolabb tőlünk. A piros tetszik, vajon túl sok lenne? Nagyon mamás retrot nem szeretnék, vagy a friss zöld ezt eleve kizárja akkor is, ha egy egyszerű semleges színű kanapét választunk? A kanapé huzata cserélető, a későbbiekben variálhatjuk, ezért nem leszünk örökre hozzákötve, de érthető módon nem azzal kezdeném, csak, ha ráuntam.


2012. aug. 15. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát... nekem a tapéta nagyon nem tetszik. Ehhez a kanapéhoz lehetne valami élénkebb, vidámabb tapéta.
2012. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekünk tetszik, és a kédés a kanapéra irányul, nem a tapétára, mivel az már el van döntve, amint a kérdésben is írtam. Azért köszi.


Amúgy felrakva így néz ki, nálunk csak az árnyalat más. [link]

2012. aug. 15. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Először zöldes tapétát láttam, most barnásat. Ne mindegy.
2012. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ó anyám, ne haragudj, de más kérdéseknél is ekkora segítség vagy? A kérdésben benne van, hogy almazöld, a tapéta darabjáról van is egy kép. Amit a kiegészítésben látsz, az meg igen, barna, mint írtam is nálunk MÁS árnyalat van, de így mutat felrakva egyben ez a fajta tapéta.


Értsd, ez van katalógus képben, ahol nem csak egy darabka tapéta mintája látszik, hanem az is, hogy egyben hogy néz ki a falon, látszik arányaiban is, hogy a minta mekkora, de nem szokták lefényképezni mind a hat színt, ezért én is csak a barnát tudom belinkelni. Érteeeeem?

2012. aug. 15. 21:03
 5/7 anonim válasza:
100%

Bézsre szavazok, mert a tapéta mintájának a széle is olyan színű, az Ingebo sztem túl világos, inkább fehér, szóval Dansbo bézs.

A piros nekem túl sok lenne a zöld tapéta mellett, viszont a fekete kanapé nagyon ütős szobát varázsolna.

2012. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kettőt tudok leginkább elképzelni: Dansbo bézs / Ingebo világos beige

A piros szerintem már sok lenne, a lila pedig színben nem passzol. Esetleg még szürke vagy fekete, mivel a dohányzóasztal, karnis, csillár is sötét a tapéta pedig világos. Csak azzal vidám és fiatalos helyett inkább komoly lesz, ezt ti tudjátok, hogy milyen hatást szeretnétek elérni.

2012. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is a bézsre gondoltam először, utána javasolták a pirosat, mert a piros erre-arra megjelenik a lakásban, egyébként más részeken bézsünk barnánk van sok, meg a fekete fém lámpák, függönykarnisok a jellemzők minden helyiségben.


Mikor eldöntöttük a kanapét nem jutottunk el a megvásárlásig, és akkor még nem volt fekete sem, azt hiszem bézsből is csak egy, piros sem, most meg mikor megnéztem teljesen megzavart a választék, hogy mennyiféle van ugyanannyiért. :)


Később biztos veszünk más huzatot is, hogy kipróbáljuk, de nem akartam úgy járni, hogy valami nagyon nem passzolót vagy túl semmilyet válasszak és már egy hét múlva azt nézzem, hogy istenem menjünk másik huzatért. :D

2012. aug. 16. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!