Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nektek tetszik a tapéta,...

Nektek tetszik a tapéta, festék kombináció?

Figyelt kérdés
És szerintetek az ilyen hogy jó? Hogy két falat tapétázni , a másik kettőt festeni? Vagy egy csík tapéta , egy csík festés? Vagy ha csak találomra ragasztunk fel tapétacsíkokat? De akkor ezt milyen elrendeződés alapján?
2012. aug. 24. 22:32
 1/2 anonim válasza:

Szerintem úgy jobb, hogy két fal tapéta, két fal festés. :D

Én is ilyenben gondolkodom, mert nekem 1,5 falamat OSB lapok "díszítik", azokat szeretném tapétával feldobni. Azért 1,5 mert tetőtérben lakok, és van egy "dőlt" fal, ami festve van. :D

2012. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk úgy nézhet ki jól, ha csak pl az alsó harmadán van valami tapéta (pl csíkos), a többi valami a tapétához illő színű, vagy ha van egy díszcsík tapétából a falon. Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy a falak egyszínűek, és az egyik falon valami mintásabb tapéta van, amit a csupasz falak tompítanak egy kicsit, az nagyon jól tud kinézni.
2012. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!