Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit csináljak a szobámmal?

Mit csináljak a szobámmal?

Figyelt kérdés
van pár lyuk a falban ahol képek voltak, de nem tudom mit rakjak a helyükre, és van ahol a falon lekopott a festék azt mivel tüntessem el?borzasztóa szobám és a barátom jön hozzánk ezen a héten. a szőnyeget se tudom hogy mivel lehetne kitisztítani. és jó nagy üres hely van mert nincsen ruhásszekrényem, és nem tudom mit rakjak az üres helyekre.
2009. júl. 27. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fehér a falad, akkor a lyukakat bekenheted hibajavítóval. Ha színes, akkor filccel, vagy betömheted színes gyurmával, de komolyan :D Ha a szobád nagyon üres, rakd tele poszterekkel, vagy aggass valami szép anyagot a falra. A plafonról lelógathatnál valamilyen díszt. Esetleg szerezz be néhány növényt, a padlóra párnákat is tehetsz. Ha szeretsz rajzolni, pár jól sikerült képedet is kiteheted. Egy kisasztalt is bevihetsz, és telepakolhatod pl. füstölőkkel, gyertyákkal. Ha van függönykarnisod, arra is rakhatsz könyveket, esetleg plüssöket, bármit, ami eszedbe jut. Az összhatás a lényeg :) Fontos, hogy a színek passzoljanak egymáshoz.
2009. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak foszforeszkálo kis csaillagok, azt is tehetsz a lyukakra, és köréjük párat, ha tetszenek.


Nekem tesom által kidasrtozott falrészen egy idieg kis művirágfejek voltak feltűzve egy kép köré.

2009. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a parketted a szobadban szep ugy ertem nem kopott? akkor fel is szedhetned onnan es mondhatnad neki hogy mar piszkos es keszultok ki mosni.vagy ha hazban laksz akkor konnyu kisikalod egy kis mosoporral,nagy kefevel vagy mososzappannal (meg azzal fenyesebb is lesz es utana egy kis mosoporal bekened hogy illatos legyen.a tobbire nem tudok pl mondani. (en is ilyen ronda hazban nottem fel (bocsi nem akarlak megserteni de aterzem a helyzeted) es mi a falt nem tudtuk korrigalni semmivel .remelem tudtam valamit segiteni!!
2009. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
utolso vagyok elfelejtettem kerdezni remelem nem olyan nagy a perzsa szonyegetek vagy igen ha olyan nagy akkor en ugy tisztitom itthol ahol most lakom van ez a wenisch szonyegtisztoto es ahol va a folt oda fujok vele es kiskefevel kisikallom. irj majd hogy oldottad meg!!!
2009. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mososzerrel kitisztítottam.
2009. júl. 27. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
nem ide illik, de most mondtam nagymamám hogy függönyt úgy lehet a legjobban kitisztítani, h hófehér maradjon h: vaníliacukros vízbe beáztatod 1 éjszakára, de a víznek hidegnek kell lennie és ennyi
2009. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ok
2009. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!