Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám...

Milyen színű legyen a szobám fala?

Figyelt kérdés

A szobám kb 12 nm2 világos(délutáni órákban besüt az ablakon a nap). A bútorok.. hát valamelyik fehér, valamelyik ilyen fenyőfa/bükkfa és lehet öröklök egy fali polcelemet ami sötétbarna-fehér kombinációjú(elméletileg le lesznek cserélve,hogy egyszínűek legyenek). az ágyam barna/ekrü lesz.


A dulux nagyvilág színeinek a mázlistáját nézegettem, abból a gyömbér csepp és homok mandala tetszik, de nem tudom, hogy illene a fal a bútorokhoz. Ha lehet valami élénkebbet szeretnék nem pedig ilyen semlegeset.


[link]


2012. szept. 1. 21:02
 1/9 anonim válasza:
75%
Legyen zöld.
2012. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Lehet 2 színü is, ha nem tudsz választani. Nekem tégalap alakú a szobám a rövidebb falak narancsok a hosszabbak krém színüek. Szerintem nálad is jól nézne ki.
2012. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A titokaztos függőkert vagy mina fane(utolsó. nagyon zsírul nézki *.*
2012. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
75%
narancssárga
2012. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A titokaztos függőkert vagy mina fane(utolsó. nagyon zsírul nézki *.*
2012. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3./4./az utolsó sorból javaslok valamit, tehát valamilyen zöldet vagy sárgát. 2 színt is választhatsz, hogy azokat kombináld (lehet akár falmatrica is)
2012. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem halvány citromsárga a szobám. Ha előről kezdhetném sötétebbre csináltatnám, de egy biztos. Ha besüt a nap eszméletlenül világosnak hat az egész szoba és mivel én ezt imádom, sosem nyomnám össze valamilyen sötét színnel.

Lányként maradnék a sárga sornál és valamelyik erősebbet választanám.

Bútoroknak igazából tök mindegy, olyan színt úgysem találsz, ami mindenhez jó! :)

2012. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Jégvilág, és a Végtelen tenger tetszik:)

22L

2012. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem már elegem lett a halovány színekből, most valami sötétebb, élénkebb színt szeretnék. ezek közül a leguánt láttam felfestve, az nagyon bejött, de az apám nem szeretné, ha zöld lenne -.-"
2012. szept. 2. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!