Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit tegyek a bútoraimmal?

Mit tegyek a bútoraimmal?

Figyelt kérdés

Rengeteg holmink van itthon. Én már hülyét kapok, anyu pedig csak panaszkodik. Folyton azt hajtogatja, hogy el kéne költözni a fenébe, de egyrészt nincs rá annyi keret, másrészt a mai gazdasági helyzetben nem lenne okos dolog kölcsönt felvenni. Anyu egyedül nevel engem és a két öcsémet. A testvérem a nagyobb szobabán osztoznak, én pedig a kisebben vagyok egyedül. Anyu a nappaliban. Az a baj, hogy már több mint húsz éve itt élünk. Mármint anyu, mert apuval ez volt az első lakásuk.

Szóval rengetek holmink van, amit nincs hová tenni. A szekrényeink szépek, újak, díszesek, de nagyon kevés hely van bennünk. És egyszerűen sz@r a helykihasználásunk (egy ideig lakberendezőnek készültem, valami csak ragadt rám). Én pecegettem a témát anyunak, hogy szabaduljunk meg a legtöbb nyavajás bútortól, csak a legszükségesebbektől, a költség csökkentés miatt, tehát nem szeretnék új szoba berendezést, tudom, hogy ez lehetetlen. Viszont én nekem nincs olyan cső látások mint anyunak, és nem ragaszkodom a régi vacak bútorainkhoz, mert van egy pont amikor a régiből nem lehet új, és az átrendezéssel sem megyünk semmire. Apám sokat építkezik, én pedig sokszor vele vagyok, tehát tudom, hogy egy házat nem csak az ikeából, és a város maszek bútorboltjából lehet berendezni. Hanem ott az asztalos. Tök szuper beépített szekrényeket lehetne pakolni a lakásba, de olyankor anyu felteszi a kérdést, hogy mi legyen a régi bútorokkal? Én olyankor sorolom neki a bútorbizományit, a vaterát, apu kiadó lakásait ahová berakhatnák, de ő csak köti az ebet a karóhoz. És kétségbe esik egy új házért.


Szóval mit tegyek a lakással? És anyu rögeszmés félelmével az újtól? (Mert egyre hülyébb ötletekkel jön elő, NEM, NEM fogok vele egy szobában lenni. Sőt NEM vagyok olyan helyzetben mint azok a családok akiket a fókuszban mutogatnak.


Ui.: Valami elindult benne, és elkezdett selejtezni, ami szerintem két hét után abba marad...



2012. szept. 2. 11:52
 1/1 Ágh Ferenc ***** válasza:
Kellene látni a helyzetet, mert így csak találgatni lehet! Talán néhány kép, vagy egy alaprajz a bútorokkal együtt!
2012. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!