Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet egy 4000 darabos...

Palásti Erika kérdése:

Hogyan lehet egy 4000 darabos puzzle-t felrakni a falra úgy, hogy nem szeretném bekereteztetni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Óvatosan fordítsátok meg, és tapéta ragasztóval tegyetek újságpapírt a hátuljára. Több rétegben ragasszátok, úgy hogy átfedések legyenek, így egyben fog maradni a puzzle, és mehet a falra (is)
2012. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
lehet kapni por alapú ragasztót (talán tapétaragasztó) azt bekevered, megfogsz egy karton lapot ami kb akkora mint a képed és ráragasztod. Ha profi vagy akkor dekorkéssel a végén vágod le a felesleges karton darabokat. Lehet hogy a kép megfordításával gondok lesznek de ha az asztalról ráhúzod egy kartonra vagy valami lapra arra teszel egy másikat akkor máris meg van oldva egy egyszerű vertikális 180 fokos összehangolt rotációval. Értelemszerűen a puzzle alját kend be a ragasztóval majd csakrakd rá a kartont. Az akasztóját egyszerí cérnával meg lehet oldani ha viszont a kép nehéz akkor ajánlom a kreatív hobbys boltban kapható kis akasztót. Szerintem annak a használatátott elmondják
2012. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
jah... utána a végén kend be a tetejét is hogy szilárdabb legyen. Legalábbis én így csináltam és nem lett probléma
2012. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni kimondottan puzzle ragasztót.

Itt mindent leírnak, én már próbáltam hasonlót.

Ami nem volt igaz, hogy szétszedhetőek utána a darabok, mert én szétszaggatni sem tudtam.

[link]

2012. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de pillanatragasztóval kirakhatod egyből a falra is... ;)
2012. szept. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Yukióóóó ***** válasza:
a legjobb a puzzle saját ragasztója , azt arra találták ki és ha meg száradt a tetejét még le is lehet takarítani ha poros lesz 100%-os !!!
2012. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!