Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ággyá nyitható sarokgarnitúrát...

Ággyá nyitható sarokgarnitúrát javasoltok állandó használatra?

Figyelt kérdés
Nem kényelmetlen 2 személy részére? Nincs külön hálónk, viszont a szobába jobban kihasználható lenne egy sarokülő. Viszont félek, hogy nem túl kényelmes alvásra. Ezek inkább vendégágynak jók? Ha van ötlet, várom! (Esetleg linkkel.)És köszi
2009. aug. 2. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Két éve voltam nyaralni balatonon egy szállodába asszem 4 csillagos volt. Ott a nappaliban volt egy hatalmas sarokülögarnítúra, amit kihúzható volt (szerintem még 4 ember is elfért volna alvó helyzetben). Persze volt külön háló is vmi nyikorgó franciaággyal, de amint kipróbáltuk a nappali ágyat, csak abban aludtunk. Most mi is szeretnénk egy ilyet a nappaliba ha jön vki tudjon hol aludni. Szerintem csak megfelelő megtalálása a lényeg. Biztos vannak sz@r ágyak is, ki kell fogni a jót, vagy csináltassatok. Mi azt fogjuk.

Vmi ilyesmi volt mit itt az Anda:

[link]

2009. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ne!!! Mi sajnos megvettük, de most fogunk végre elköltözni, ott már lesz külön hálószoba és megszabadulunk a sarokbútortól. Üldi, dőlni, tv-t nézni jó, de reggelente úgy kelünk fel, mint a 90 éves szomszédbácsi. A derekunkat kicsinálta. 3 éve alszunk rajta, nem ajánlom még az ellenségemnek sem.
2009. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem is azért nem ajánlanám, mert kényelmetlen (nekünk is van, és viszonylag kényelmes), hanem mert ezek nem arra vannak kitalálva, hogy mindennap rángassa az ember ki meg be. Nekünk legalább is a gyártó mondta, hogy nem feltétlenül jó, ha mindennap kinyitjuk, meg összecsukjuk, mert ezek azért mégsem erre vannak kitalálva.
2009. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is gondolkoztunk a sarokkanapen mert nincs kulon nappalink , de vegul egy haromszemelyes kanapet es egy fotelt vettunk.A kanapen alszunk mar 2 eve.Kenyelmes de nem ajanlatos mindennap osszecsukni mert hamar tonkremegy.Hetkoznap nem is igazan vagyunk nappal otthon , ugy hogy csak hetvegen csukjuk ossze.Ha megis vendeg jonne, amikor nincs osszecsukva az agy, akkor a konyhaba fogadjuk es 2 perc alatt ossze lehet az agyat szedni.Altalaba felhivnak mielott valaki hozzank jon es akkor boven van ido elokeszulni.
2009. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!